BV’s worden dragqueens in nieuwe VTM-show

Karen Luiken-21 augustus 2023 om 09:52

Enkele bekende Vlamingen zetten binnenkort een grote stap buiten hun comfortzone voor de nieuwe show ‘Make Up Your Mind’. Ze worden getransformeerd tot onherkenbare dragqueens en geven vervolgens met hun nieuwe uiterlijk een optreden op het podium.

Torenhoge hakken, pailletten, kleurrijke make-up, opgezette kapsels en nepwimpers. Je ziet het binnenkort allemaal bij vijf BV’s die zich in verschillende rondes laten beoordelen door een professionele jury van dragqueens. Per ronde moet één bekende queen de show verlaten en zijn of haar echte identiteit prijsgeven. Bart Appeltans, Natalia, Ruth Beeckmans en Julie Van den Steen proberen, verdeeld in twee teams, te achterhalen welk bekend gezicht er verborgen zit achter de make-up.

‘Make Up Your Mind’ is op vrijdag 8 september om 20.35 uur te zien bij VTM.

Nieuwe tienerserie 'BOOTS' nu op Netflix

Karen Luiken-10 oktober 2025 om 12:13

Netflix heeft vandaag ‘BOOTS’ online gezet, een nieuwe serie waarin het personage Cameron Cope centraal staat, een tiener die struggels heeft met zijn geaardheid als hij zijn maatje naar het Amerikaanse Korps Mariniers volgt.

‘BOOTS’ speelt zich af in de hard wereld van het Amerikaanse Korps Mariniers in de jaren ’90, toen homoseksualiteit in het leger nog illegaal was. Het verhaal gaat over de in de kast zittende Cameron Cope en zijn beste vriend Ray McAffey, die zich samen aansluiten bij een groep rekruten. Terwijl het duo tijdens de mariniersopleiding wordt onderworpen aan een intensieve training, probeert Cameron zijn geheim – hij is homoseksueel – onder de radar te houden. Wat volgt is een reis van persoonlijke transformatie die niet zonder slag of stoot gaat.

De hoofdrollen worden gespeeld door Miles Heizer, die je ook kunt kennen van ’13 Reasons Why’, en door Liam Oh. Verder zijn er ook rollen voor onder anderen Vera Farmiga, Cedrick Cooper, Ana Ayora, Nicholas Logan, Max Parker, Dominic Goodman en Kieron Moore.

'BOOTS' bevat in het totaal acht afleveringen, die je in één keer achter elkaar kunt bekijken.

K3 Originals doen er NOG eens eentje bij: extra show aangekondigd

Chelsy Vanlerberghe-10 oktober 2025 om 08:53

Karen, Kristel en Kathleen zijn niet te stoppen. Na hun uitverkochte reünieshows én de twee extra concerten die ze eerder deze week aankondigden, doen de K3 Originals er gewoon nog eentje bij. Op woensdag 3 juni 2026 staan de drie opnieuw in de AFAS Dome in Antwerpen, en de tickets zijn nu al te koop.

“Doen we dit gewoon nog een keer? Want jullie blijven maar komen en wij willen iedereen de kans geven om naar onze show te komen,” zeggen de drie via Instagram.

De K3 Originals spelen deze maand nog verschillende shows in Antwerpen, trekken in april 2026 naar Rotterdam Ahoy, en sluiten hun tour volgend voorjaar af in België. Of dat écht de laatste keer zal zijn? Niemand die het nog durft te zeggen.

Ontdek meer