De line-up van de aankomende editie van Heroes Comic Con is er een waar je u tegen zegt. De organisatie van het evenement heeft aangekondigd dat niemand minder dan ‘Lucifer’-acteur Tom Ellis naar Brussel afreist om erbij te zijn.
Tom Ellis speelt in ‘Lucifer’ de rol van Lucifer Morningstar, maar je zou hem ook kunnen kennen van de komische reeks ‘Miranda’. Momenteel is hij bezig met de animatiereeks ‘Exploding Kittens’.
Heroes Comic Con vindt op 23 en 24 september plaats in Brussels Expo. Naast Tom Ellis zullen ook Lana Parrilla (Once Upon A Time, 24, Lost), Gwendoline Christie (Game of Thrones, Star Wars, The Hunger Games) en Warwick Davis (Star Wars, Harry Potter, Willow) aanwezig zijn.
Hij kan zingen, hij kan acteren, hij kan realitytelevisie maken en nu blijkt hij ook nog eens te beschikken over aardig wat wijnkennis. Gert Verhulst maakt in een interview met HLN bekend dat hij zijn eigen rosé op de markt brengt.
De wijn krijgt de toepasselijke naam ‘De Verhulstjes’-wijn en is vernoemd naar de realityshow van zijn familie. En het is dus een rosé, helemaal zelf samengesteld door Gert en zijn gezin. “We hebben de druiven niet zelf met onze voeten geperst. Maar we hebben wel uitgebreid geproefd”, zegt Gert tegen HLN. “Met het hele gezin hebben we uiteindelijk beslist welke wijn het best bij onze smaak past.”
Het resultaat is volgens Gert een ‘zacht een heel lekkere rosé die helemaal bij zijn karakter past’. Benieuwd geworden? De alcoholische versnapering is voor een flesprijs van 7,99 euro verkrijgbaar bij Albert Heijn, zowel in Vlaanderen als in Nederland.
Nog een castlid voor nieuwe 'Hunger Games’-film aangekondigd
Na de bekendmaking van hoofdrolspelers in de nieuwe ‘Hunger Games’-film ‘Sunrise on the Reaping’ is er nu nóg een castlid aangekondigd. Lionsgate maakt bekend dat actrice McKenna Grace in de film te zien zal zijn.
‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ is gebaseerd op een boek en speelt zich 24 jaar voor de gebeurtenissen uit de originele ‘Hunger Games’-verhalen af. Dit verhaal draait om Haymitch Abernathy, die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.
Eerder deze week werd al bekend dat de rol van Haymitch, die in de eerdere films werd gespeeld door Woody Harrelson, nu vertolkt gaat worden door Joseph Zada. Actrice Whitney Peak kruipt in de huid van zijn vriendin Lenore Dove Baird. De nieuw aangekondigde McKenna Grace gaat Maysilee Donner spelen, net als Haymitch een tribute uit District 12.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot
- 01/05 Charli D'Amelio
- 02/05 David Beckham