Of ze haar relatie kwijt is geraakt na haar deelname aan ‘Temptation Island’, weten we niet. Dat zal later moeten blijken. Maar Delphine is wel iets anders verloren. De realityster laat via Instagram weten dat ze 20 kilo lichter is geworden.
Delphine verrast haar volgers regelmatig met een vragenrondje. Zo ook nu. Als één van haar fans opmerkt dat ze er goed uitziet en is afgevallen, reageert ze met een filmpje van haar slanke figuur en daarbij de mededeling dat ze 20 kilo kwijt is.
Hoewel het in eerste instantie niet duidelijk was hoe Delphine de kilo's is verloren, blijkt nu dat ze op appeldieet is geweest. Daarbij is het de bedoeling dat je voor iedere maaltijd - je eet er drie per dag - een appel eet. Je hongergevoel wordt daardoor minder waardoor je niet zoveel hoeft te eten.
Babynieuws in realityland. ‘Ex On The Beach’-ster Sharon Ipema maakt via Instagram bekend dat ze in verwachting is van haar tweede kindje.
“Baby #2 is on the way”, schrijft Sharon, die samen met haar zus Esmee ‘terrortwin’ wordt genoemd, bij een tweetal beelden.
Links op het beeld zie je haar dochtertje Zaya, dat Sharon in 2021 kreeg met haar ex. Het meisje houdt een echo vast van haar nog ongeboren broertje of zusje. Bovenin het kiekje staat de nieuwe partner van Sharon.
Suzan en Freek brengen deze week nieuwe muziek uit
Na een moeilijke periode komen Suzan en Freek deze week met nieuwe muziek. Via Instagram kondigen ze hun single ‘Niemand’ aan, die vanaf donderdag overal te beluisteren is.
Het koppel maakt het nieuws bekend in een openhartige post, waarin Suzan en Freek schrijven dat muziek een belangrijk onderdeel van hun leven is geweest in deze moeilijke periode. Eerder dit jaar bleek dat Freek uitgezaaide longkanker blijkt te hebben.
“Muziek is heel belangrijk geweest voor ons de afgelopen tijd. Eerst vooral als afleiding, om maar even uit ons hoofd te zijn”, zo klinkt het. “Urenlang met onze ogen dicht spelen op de vleugel en gitaar zonder dat we ook maar een woord hoefden te zeggen.”
Dat resulteerde uiteindelijk in nieuwe muziek, die de twee omschrijven als ‘een stukje uit hun dagboek’. “In de studio zijn en deze periode van ons af kunnen schrijven werkt voor ons therapeutisch, er is immers zo veel om over te schrijven”, vervolgt het stel. “Nu zijn we klaar voor de volgende stap: om die muziek ook met jullie te gaan delen. Onze nieuwe single ‘Niemand’ is vanaf aanstaande donderdagochtend 07:45 uur overal te beluisteren.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 28/10 Tinne Oltmans
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 03/11 Willen De Schryver