Is dit de nieuwe vriendin van Harry Styles?

Joyce Vander Auwera-14 augustus 2023 om 16:02

Harry Styles lijkt een nieuwe romantische relatie te zijn aangegaan met de getalenteerde Canadese actrice Taylor Russell. De geruchtenmolen begon te draaien toen de twee samen werden gespot tijdens het spectaculaire afsluitende optreden van Harry's Love On Tour-concertreeks in Wenen. Opvallend was dat Taylor zich in de VIP-sectie bevond, zoals blijkt uit foto's die door TMZ zijn verkregen. Ze dansten de hele nacht door en leken duidelijk te genieten van elkaars gezelschap.

De relatiegeruchten kregen nog meer voeding toen Harry en Taylor in juni samen werden gespot in Londen, waar ze hand in hand een museum verlieten en gezamenlijk de stad verkenden. Er werd zelfs een video gedeeld waarin ze zich in de buurt van de Plague Column bevonden. Later werden ze gezien in Barcelona, waar ze samen ontspannen aan het zwembad van Soho House.

Naast hun gedeelde interesse in de entertainmentindustrie delen Harry en Taylor ook een passie voor mode. Taylor is zelfs een merkambassadeur voor het luxe label Loewe, en Harry bewonderde haar inzet voor mode.

De romance speculatie kreeg onlangs nieuwe brandstof toen foto's naar buiten kwamen van Harry en Taylor, dicht bij elkaar tijdens de première van Russells nieuwste toneelstuk genaamd 'The Effect'. Opvallend was dat ze het evenement apart verlieten, maar Taylor stapte later in Harry's auto nadat hij het theater via de artiestenuitgang had verlaten.

Suzan & Freek gewoon te zien in 'The Voice'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:26

Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.

Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.

“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”

Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.

BTS kondigt officiële comeback aan

Karen Luiken-02 juli 2025 om 13:53

Na een lange afwezigheid keert BTS binnenkort terug. Met een nieuw album én een wereldtournee. Dat heeft de zevenkoppige band aangekondigd via een livestream op het fanplatform Weverse.

De leden van BTS zijn een tijdje uit elkaar geweest omdat ze allemaal hun militaire dienstplicht moesten vervullen. Die taak zit er inmiddels op, en dus is het tijd voor een comeback.

Dat gebeurt in de vorm van een nieuw album, dat in het voorjaar van 2026 moet verschijnen. In diezelfde periode gaan de BTS-heren ook op wereldtournee.

"We brengen in het voorjaar van volgend jaar een nieuw BTS-album uit. Vanaf juli zullen we alle zeven nauw samenwerken aan nieuwe muziek", aldus de band in een verklaring. "Omdat het een groepsalbum wordt, zal het de gedachten en ideeën van elk lid weerspiegelen. We benaderen het album met dezelfde mindset als toen we begonnen."

Ontdek meer