Maker 'Sex Education' hint op spin-off

Karen Luiken-12 augustus 2023 om 09:27

Het vierde seizoen van ‘Sex Education’ verschijnt over een maand op Netflix. Het wordt het laatste seizoen, maar betekent dat ook het definitieve einde van het ‘Sex Education’-universum? Dat misschien niet. Er is hoop op een vervolg.

Laurie Nunn, maker van de serie, heeft in een gesprek met Netflix Tudum laten doorschemeren dat er na het vierde seizoen mogelijk nog een spin-off komt. “Ik neem eerst een pauze en ga met andere dingen aan de slag, maar Moordale is een rijke wereld, en schrijven over tieners is altijd leuk. Ik denk dus dat er altijd mogelijkheden zijn om meer in die wereld te ontdekken.”

Concrete plannen zijn er helaas nog niet, daarover later vast meer. We’ll keep you posted!

Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'

Karen Luiken-25 november 2025 om 12:28

We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.

‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.

Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.

‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.

Dit zijn de genomineerden van de MIA's

Karen Luiken-25 november 2025 om 06:38

De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.

Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.

Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.

Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.

Ontdek meer