Verwacht binnenkort meer seks, drama en liefdesperikelen op Netflix. De streamingsdienst heeft de dramahit ‘Seks/Life’ verlengd met een tweede seizoen. Dat meldt Deadline.
We wisten natuurlijk allang dat dit nieuws ooit naar buiten zou worden gebracht. ‘Sex/Life’ is namelijk een van de meest succesvolle pareltjes van Netflix. Er keken sinds de release in mei zo’n 67 miljoen huishoudens naar. Alleen de eerste seizoenen van ‘Bridgerton’ en ‘The Witcher’ werden beter bekeken dat de stomende dramaserie.
De reeks is gebaseerd op de roman ’44 Chapters About 4 Man’ en vertelt het verhaal over de getrouwde Billie, haar man Cooper en haar ex Brad. Uitgeput door het zorgen voor haar twee jonge kinderen en nostalgische gevoelens voor haar verleden, begint Billie een dagboek bij te houden waarin ze fantaseert over haar gepassioneerde nachten met haar ex Brad. Maar hoe meer herinneringen ze ophaalt, hoe meer ze zich afvraagt waarom ze deze gedachtes heeft. En dan vindt haar man haar dagboek...
Voor het tweede seizoen keren Sarah Shahi, Mike Vogel, Adam Demos en Margaret Odette terug voor de vaste cast. De productie vindt opnieuw plaats in Toronto. Een releasedatum is helaas nog niet bekend.
Jennifer Aniston maakt nieuwe relatie Insta-official
Jennifer Aniston (56) heeft haar nieuwe relatie gehardlauncht. Op Instagram deelde de 'Friends'-actrice een zwart-witfoto waarop ze haar vriend Jim Curtis liefdevol omhelst, met daarbij het onderschrift: “Happy birthday my love.”
De post maakt hun relatie officieel voor het grote publiek. Aniston en Curtis, een 50-jarige coach en hypnotherapeut, werden in juli voor het eerst samen gezien op een jacht. Sindsdien verschenen ze af en toe samen in het openbaar, onder andere tijdens de première van het vierde seizoen van The Morning Show.
Volgens People werden de twee via gemeenschappelijke vrienden aan elkaar voorgesteld. Jennifer kende zijn werk al: Curtis is auteur en werkt al meer dan twintig jaar in de wellnesswereld, waar hij mensen helpt “de beste versie van zichzelf te worden”.
Aniston was eerder getrouwd met Brad Pitt en Justin Theroux, maar lijkt nu rust gevonden te hebben naast Curtis. En met die Insta-post is het duidelijk: Jennifer is weer verliefd.
Millie Bobby Brown dient klacht in tegen ‘Stranger Things’-collega David Harbour
Niet alles is vriendschap en magie in Hawkins. Volgens Britse media heeft Millie Bobby Brown een klacht ingediend tegen haar 'Stranger Things'-collega David Harbour wegens intimidatie en pesterijen op de set. De beschuldigingen zouden niet van seksuele aard zijn, maar wél ernstig genoeg voor een intern onderzoek bij Netflix dat maanden duurde.
De klacht kwam er vlak voor de start van het vijfde en laatste seizoen van de serie. Op het scherm spelen Brown en Harbour een hechte vader-dochterband, maar achter de schermen zou de sfeer een pak minder warm zijn geweest.
Harbour ligt ook buiten de set onder vuur. Zijn ex-vrouw, zangeres Lily Allen, bracht onlangs het album ‘West End Girl’ uit, waarin ze openhartig zingt over hun breuk en zijn vermeende ontrouw. Volgens The Mail on Sunday was Allen op de hoogte van het Netflix-onderzoek, maar bleef ze haar ex destijds wel steunen.
Netflix weigert voorlopig commentaar. Het laatste seizoen van 'Stranger Things' verschijnt op 27 november op de streamingdienst.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/11 Willem De Schryver
 - 05/11 Loena Hendrickx
 - 06/11 William Boeva
 - 07/11 David Guetta
 - 07/11 Chuki Beats