Was je te laat met het scoren van een ticket voor het inmiddels uitverkochte concert van Ed Sheeran in het Koning Boudewijnstadion in Brussel? No worries! De zanger heeft besloten om Belgische fans te trakteren op een extra verrassing. Hij geeft niet één maar twee optredens in ons land.
Anderhalve week geleden werd duidelijk dat Ed volgend jaar door Europa reist voor een nieuwe tournee. Op vrijdag 22 juli maakt hij een pitstop in ons landje. De show maakt deel uit van de stadiontour ‘+ - + ÷ x’, die ook uitgesproken mag worden als ‘The Mathematics Tour’.
Het is de eerste concertreeks die Ed sinds zijn lange pauze doet. Heel gek is het dan ook niet dat de kaartjes voor de show op 22 juli als zoete broodjes over de toonbank gingen. Het duurde niet lang voordat de show was uitverkocht. Was jij een van de pechvogels die mis heeft gegrepen? Dan is er – speciaal voor jou – nu een nieuwe ronde met nieuwe kansen.
Houd zaterdag 23 juli in je agenda vrij, want dat is de dag dat je met open mond naar Ed kunt staren in het Koning Boudewijnstadion. Kaartjes zijn nog verkrijgbaar, maar wees er snel bij. Je weet namelijk als geen ander hoe snel het kan gaan.
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.
Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.
Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.
Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell