Een festivalganger is dit weekend overleden op het festivalterrein van Tomorrowland in Boom. Het gaat om iemand van 34 of 35 jaar met de Thaise nationaliteit.
Het overlijden gebeurde vrijdagavond. Wat er precies gebeurd is, is niet bekend. Daar wordt door de politie onderzoek naar gedaan.
“We weten dat er reanimatie heeft plaatsgevonden op het festivalterrein laat op de avond in één van de VIP-zones,” zegt woordvoerster Debby Wilmsen volgens HLN. “Die persoon is daarna afgevoerd naar het ziekenhuis voor verzorging, maar is helaas overleden. Tot nu hebben we nog geen contact met de familie van slachtoffer.”
Vorige week overleed er ook al iemand bij het festivalterrein. De 26-jarige Nikola Stankovski, een medewerker van Tomorrowland, werd dood gevonden in een tent op de camping voor crewleden.
WIN: (VIP-)tickets voor The Day Before Tomorrow
Zin om je zomer met een knal af te sluiten? Goed nieuws: TAGMAG geeft tickets weg voor The Day Before Tomorrow! En niet zomaar tickets: we hebben zowel VIP als reguliere duotickets klaarliggen voor een paar gelukkige winnaars.
Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een muzikale speeltuin. Denk: Bankzitters, Boef, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky, DJ F.R.A.N.K., Michael Amani, Luna & Lenthe... De perfecte line-up om nog één keer alles te geven voor het school- of werkjaar weer begint.
Wil jij erbij zijn? Vul dan snel het formulier hieronder in en wie weet vieren jij en je festivalbuddy straks het einde van de zomer in stijl: cocktail in de hand, zon op je snoet en beats in je oren.
Wil je liever geen risico nemen? Scoor dan je tickets via thedaybeforetomorrow.be.
Sean ‘Diddy’ Combs zou een presidentieel pardon kunnen krijgen van niemand minder dan Donald Trump. Dat meldt Deadline. De president zou “serieus overwegen” om Diddy vrij te pleiten, nog vóór zijn officiële veroordeling op 3 oktober.
Diddy zit sinds september 2024 in de cel en werd begin juli schuldig bevonden aan het vervoeren van een persoon voor prostitutie. Hij werd wél vrijgesproken van zwaardere aanklachten zoals seksueel misbruik en racketeering, maar riskeert alsnog meerdere jaren cel. Zijn advocaten blijven proberen om hem op borgtocht vrij te krijgen, met opnieuw een bod van 50 miljoen dollar op tafel, tot nu toe zonder succes.
Volgens Deadline zouden bekenden van Diddy achter de schermen lobbyen bij het Witte Huis. Zijn juridische team zelf lijkt voorlopig geen actieve rol te spelen in dat proces. Trump, die vroeger een goede band had met Diddy maar inmiddels vaak door hem bekritiseerd wordt, liet eerder al verstaan dat hij bereid is naar de zaak te kijken als hij vindt dat iemand oneerlijk behandeld werd.
Het mogelijke pardon zorgt nu voor stevige discussies, zeker omdat Trump zelf opnieuw onder vuur ligt door zijn link met de niet-gepubliceerde Epstein-bestanden. Of hij de gratie ook echt zal toekennen, blijft voorlopig koffiedik kijken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/08 Viktor Verhulst
- 02/08 Emma Bale
- 04/08 Barack Obama
- 05/08 Yungblud
- 07/08 Aaron Blommaert