Hoeveel seizoenen van ‘Chateau Meiland’ er ook komen, de show blijft een succes. Toch komt er ongetwijfeld ooit een einde aan en dat bevestigt nu ook Maxime Meiland in een aflevering van ‘Open Casa’, een interviewprogramma van Robbert Rodenburg.
In een gesprek hebben Maxime en Robbert het over het verdere verloop van ‘Chateau Meiland’. Want hoe ziet de toekomst van de realityshow eruit? Wil de familie ooit stoppen? “Ik vind ‘Chateau Meiland’ maken hartstikke leuk, want ik doe het natuurlijk met mijn ouders en we worden gevolgd in ons dagelijks bestaan. Maar het zou me niets verbazen als er een moment komt dat wij denken, en vooral omdat mijn ouders op een bepaalde leeftijd komen, dat we het wel goed vinden”, zegt Maxime daarop.
Maar hoe snel gebeurt dat dan? Is dat al na het aankomende seizoen, dat over een maand van start gaat bij onze noorderburen? Die beslissing ligt volgens Maxime bij haar ouders. Zij staan er hetzelfde in als Maxime. “Maar je weet nooit wat er in de toekomst gebeurt”, zegt de moeder van Claire en Vive-. “Je moet niet iets willen verzinnen voor de serie om maar door te kunnen gaan. Als we stoppen, dan stoppen we. En dan is het prima, want op een gegeven moment is de koek op.”
Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg
De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.
Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”
Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.
Nieuwe film 'Heysel 85' brengt voetbaltragedie van 1985 naar het grote scherm
Er komt een film over een van de zwartste momenten in de voetbalgeschiedenis. ‘Heysel 85’ brengt de tragedie van het Heizeldrama naar het grote scherm. De opnames zijn net afgerond en de film verschijnt in het najaar van 2026 in de Belgische bioscopen.
Op 29 mei 1985 liep een voetbalmatch in Brussel compleet uit de hand. Tijdens de finale van de Europacup I tussen Liverpool en Juventus braken er rellen uit in het Heyselstadion. Supporters bestormden elkaar, er ontstond paniek, en een muur stortte in. Het gevolg: 39 doden en honderden gewonden.
De nieuwe film ‘Heysel 85’ brengt die tragische avond van 29 mei 1985 voor het eerst naar het grote scherm. Regisseur Teodora Ana Mihai (‘La Civil’) koos voor een fictief verhaal dat zich afspeelt tegen de achtergrond van de ramp. We volgen Marie (Violet Braeckman), dochter van de burgemeester van Brussel én zijn persattaché, en Luca Rossi (Matteo Simoni), een journalist met Italiaanse roots. Terwijl de situatie in het stadion ontspoort, raken ze verstrikt in hun plicht, emoties en de harde realiteit die zich voor hun ogen afspeelt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson