Hema verkoopt nu tompoezen voor honden

Karen Luiken-26 september 2021 om 06:00

Honden eten over het algemeen voornamelijk brokken. Sommige viervoeters hebben geluk en worden af en toe getrakteerd op een plakje kaas, worst of een stukje paté. Kan het voor jouw harige vriend niet gek genoeg zijn? Breng dan eens een bezoekje aan Hema. Daar verkopen ze nu tompoezen voor honden.

Of nou ja, da’s niet helemaal waar. Hema verkoopt een bakmix waar je zelf twee tompoezen mee kunt maken. Niet met bladerdeeg, room en een roze glazuur, maar met ingrediënten die goed zijn voor je hond. Zo is het de bedoeling dat je aan de bakmix dingen als appelmoes, wortel, banaan, lactosevrije Griekse yoghurt en roomkaas toevoegt. De ‘glazuur’ maak je met een paar druppels sap van rode biet, granaatappel, frambozen of cranberry’s.

De tompouce is bedoeld als tussendoortje en kan dus niet gezien worden als een vervangende maaltijd. Gelukkiger ga je je doggo waarschijnlijk niet maken.

Kim Kardashian lanceert strings met schaamhaar

Karen Luiken-15 oktober 2025 om 12:02

Waarom schaamhaar op je vajay als je het ook op je string kunt hebben? Dat is wat Kim Kardashian gedacht moet hebben bij het ontwerpen van haar nieuwste SKIMS-collectie. De realityster komt met een lijn strings die nephaar bevatten.

SKIMS omschrijft de stings als ‘haar meest gedurfde slips tot nu toe’ en biedt de producten in twaalf verschillende kleuren aan. Er zijn verschillende combinaties verkrijgbaar in de kleuren blond, zwart, ginger en bruin. De ene string heeft stijl ‘haar’, de andere krullend.

Qua maten is er aan elk lichaamstype gedacht. De slips gaan de deur uit van XXS tot 4XL en kosten 42 euro per stuk. Duur? Jazeker, maar dat houdt mensen blijkbaar niet tegen. Elke string is namelijk al uitverkocht. Voor de liefhebbers die mis hebben gegrepen, is er een wachtlijst.

1
2
3

Bierdrinkers hebben meer kans om oud te worden dan niet-drinkers

Karen Luiken-10 oktober 2025 om 12:26- Foto:

Photo by Taylor Brandon on Unsplash

Wie dacht dat alcohol slecht is voor je gezondheid, heeft het fout. Uit onderzoek van de Universiteit van Californië is gebleken dat mensen die af en toe een bier of wijntje drinken, een grotere kans hebben om de leeftijd van negentig te bereiken dan mensen die alcohol volledig skippen.

Voor de studie zijn er bijna twintig jaar lang meer dan 1700 ouderen onderzocht om te begrijpen wat bij kan dragen aan een langere levensduur. Dat blijkt onder meer alcohol te zijn. En dan bedoelen we niet overmatig drinken, maar af en toe een glaasje.

Onderzoekers benadrukken dus dat de voordelen alleen gelden voor matige drinkers die ongeveer twee glazen bier of wijn per dag dronken. Zij blijken 18 procent minder kans te hebben op vroegtijdig overlijden in vergelijking met niet-drinkers.

Verder is uit de resultaten ook gebleken dat factoren als regelmatige lichaamsbeweging en licht overgewicht op 70-jarige leeftijd, verband hielden met een langere levensduur.

Ontdek meer