Nu de lanceringsdatum van het tweede seizoen van ‘Heartstopper’ nadert, worden er langzaam maar zeker steeds meer details verklapt. Zo vertelt schrijfster Alice Oseman dat het nieuwe seizoen voor een deel gebaseerd is op haar derde boek.
Nieuwe details bekend over tweede seizoen 'Heartstopper'
'Heartstopper' is een Britse coming-of-age dramareeks waarin twee tienerjongens, Nick en Charlie, ontdekken dat hun onwaarschijnlijke vriendschap misschien wel meer te betekenen heeft dan ze willen toegeven. In het eerste seizoen vallen ze langzaam maar zeker als een blok voor elkaar. In het tweede seizoen is te zien hoe ze terugkeren terwijl ze door hun volgende hoofdstuk van leven, liefde en vriendschap reizen.
Sommige delen uit het tweede seizoen zijn gebaseerd op het tweede boek, maar er zitten ook al flarden uit het derde boek tussen. “We hadden een goede basis, maar er staat niet genoeg in het boek om een heel seizoen van te kunnen maken”, zegt auteur Alice Oseman. “Er moesten veel nieuwe dingen worden gemaakt.”
Welke nieuwe dingen dat allemaal zijn, krijgen fans vanaf 3 augustus te zien. Dan verschijnt het tweede seizoen op Netflix.
Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026
Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.
Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.
Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.
Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5
Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.
Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.
Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.
18 december. Netflix. Jij weet wat doen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj