5 redenen om vroeg naar de Student Kick-off in Gent te gaan!

Lore Ketels-24 september 2021 om 11:37

De start van het nieuwe academiejaar komt eraan, dat wil in Gent maar één ding zeggen: Student Kick-off! Laat het studeren nog maar even achterwege, tijd om te dansen en te feesten. Op woensdag 29/09 wordt het Sint-Pietersplein in Gent helemaal omgetoverd tot een openluchtfestival.
Vroeg begonnen is half gewonnen, daarom geven wij jou 5 redenen om woensdag al vroeg te gaan!

1) Je moet de gemiste schade inhalen

Vorig jaar kon de Student Kick-off niet doorgaan omwille van Covid-19. Reden te meer om de schade nu dubbel en dik in te halen. Je mag dus geen minuut missen van dit gigantische feest.

2) Geniale line-up

Ze hebben niet stil gezeten daar in Gent. De ene na de andere topper komt het podium afbreken. Zo maken onder andere Cleymans & Van Geel, Regi, Metejoor, Jebroer, Omdat Het Kan Soundsystem ft. Average Rob, dj Michael Amani en de Bromeo’s hun opwachting! Waarom kiezen als je ze allemaal kan zien?

3) De TAGMAG-stage

Ja ja, je leest het goed. TAGMAG heeft dit jaar een eigen stage op de Student Kick-off. Tussen de optredens op de mainstage door verzorgen enkele TAGMAG gezichten en DJ’s de sfeer en gezelligheid. Dit maar tot 18u00, op tijd komen is dus de boodschap!

4) Win gratis shotjes aan de TAGMAG stand

Hadden we al gezegd dat je aan de TAGMAG stand gratis shotjes kan winnen?
Kom aan ons rad draaien en wie weet trakteren wij jou.

5) It’s five-o’clock somewhere

Elke reden om te daydrinken, is een goede reden!

Alle informatie en de rest van de line-up kan je terugvinden op site.

De Vlaamse Finales Studentensport Vlaanderen komen eraan!

Chelsy Vanlerberghe-07 maart 2025 om 11:08- Foto:

Studentensport Vlaanderen

Ben jij klaar om te supporteren alsof je leven ervan afhangt? Op 12 maart nemen de beste studententeams het tegen elkaar op in de Vlaamse Finales van Studentensport Vlaanderen. Voetbal, hockey, futsal, volleybal, basketbal, rugby, waterpolo, padel, ultimate frisbee… noem het maar op, en het staat op het programma.

Studentensport Vlaanderen (SSV) is dé organisatie achter deze competities en zet zich in om studentensport in Vlaanderen te laten groeien. Ze organiseren kampioenschappen op Vlaams, Belgisch en zelfs internationaal niveau, waarbij studenten hun onderwijsinstelling kunnen vertegenwoordigen. Na een jaar vol kwalificaties en halve finales is het tijd voor dé ontknoping: welke studententeams kronen zich tot Vlaams kampioen?

Maar studentensport draait niet alleen om de spelers op het veld: de sfeer in de tribunes is minstens even belangrijk. Daarom roept Studentensport Vlaanderen op om massaal te komen supporteren en samen een topsfeer neer te zetten!

Naast spannende finales valt er voor supporters ook heel wat te beleven. Test je skills in challenges en maak kans op prijzen zoals gadgets, waardebonnen en filmtickets. Ook Gerben Tuerlinckx is erbij om voor ambiance te zorgen, en professionele fotografen en videografen leggen de beste momenten vast voor de socials.

Waar & wanneer? Het volledige wedstrijdschema en live scores vind je hier.

Kom raven (én koffiedrinken) met Nespresso & Oatly

Chelsy Vanlerberghe-06 maart 2025 om 13:10

Maandagochtenden saai? Niet op 17 maart! Nespresso en Oatly slaan de handen in elkaar voor een Morning Rave in Brussel, waar je jezelf wakker kan dansen met de ultieme havercappu in de hand. Van 7u tot 10u transformeert de Nespresso boutique aan de Louizalaan in een energieke ochtendclub met beats van StuBru-dj Bibi Seck en heerlijk ontbijt van chef Paul Delrez.

De rave is meteen ook het lanceringsmoment van de Nespresso Oatly Barista Edition Coffee, een koffieblend die is ontwikkeld voor wie zijn koffie liefst met haverdrank drinkt. De smaak is rijk en heeft een subtiele hint van karamel, waardoor hij perfect samengaat met de natuurlijke zoetheid van Oatly’s Barista Edition. De capsules zijn exclusief gemaakt voor de Nespresso Vertuo machines en zullen tijdelijk verkrijgbaar zijn.

StuBru-dj Bibi Seck draait uptempo elektronische beats die je meteen wakker schudden en je zin geven om te bewegen. Op culinair vlak wordt alles in goede banen geleid door de Brusselse chef Paul Delrez, die een ontbijt serveert dat volledig in het thema past. Denk aan koffie-hazelnoot energy balls en gigantische cookies in de vorm van een vinylplaat.

Dus: praktisch. Wanneer? Maandag 17 maart tussen 7u en 10u. Waar? Nespresso boutique Louise, Louizalaan 13, 1000 Brussel. De toegang is helemaal gratis!

Ontdek meer