Er komt nog een vierde seizoen van ‘Sex Education’, maar dat seizoen zal helaas wel het laatste zijn. Acteur Ncuti Gatwa, die Eric speelt in de serie, heeft daar vrede mee. Volgens hem is het verhaal nu wel klaar.
‘Sex Education’-acteur heeft vrede met einde van show
Het eerste seizoen van ‘Sex Education’ kwam jaren geleden op Netflix. De hoofdrolspelers waren toen een stuk jonger dan dat ze nu zijn en dus is het logisch dat ze andere behoeftes krijgen. Dat geldt ook voor Ncuti. “Ik heb het gevoel dat we het ontgroeid zijn”, zegt hij. “We hebben alles gegeven wat we hadden.”
De acteur en zijn collega’s hebben zowel hoge pieken als diepen dalen gekend. Soms was het fantastisch, soms iets minder. Vooral de creatieve kant van de show was volgens Ncuti soms moeilijk in te vullen. “Als je verhalen vertelt die nog nooit eerder verteld zijn, is het altijd moeilijk om te bedenken hoe je het wil brengen. Het was echt niet altijd even leuk.”
Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.
‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.
Netflix-abonnement wordt duurder voor Belgische gebruikers
Gebruikers van Netflix gaan binnenkort meer betalen voor hun abonnement. De streamingsdienst heeft aangekondigd dat de maandelijkse kosten met één tot twee euro zullen stijgen, afhankelijk van welk lidmaatschap je hebt.
Netflix heeft drie verschillende abonnementen, waarvan de goedkoopste het basis abonnement is. Daarmee kun je op één scherm tegelijkertijd naar films en series kijken en je betaalde er eerst 9,99 euro voor. Nu gaat dat bedrag met één euro omhoog, dus 10,99 euro.
De andere twee abonnementsvormen, standard (twee schermen tegelijkertijd kijken) en premium (vier schermen tegelijkertijd kijken), gaan qua kosten allebei twee euro omhoog. Voor standard ga je 16,99 euro betalen en voor premium zelfs 21,99 euro.
Maak jij als ‘extra lid’ via iemand anders gebruik van Netflix? Ook dan zullen de prijzen stijgen. In plaats van 3,99 euro ga je nu 4,99 euro betalen per extra lid. Deze optie is alleen beschikbaar voor mensen met een standard- of premium-abonnement.
Het is al de tweede keer in een korte tijd dat Netflix de prijzen verhoogt. Vorig jaar in mei gebeurde dat namelijk ook al.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Russo