Billie Eilish te horen in langverwachte 'Barbie'-film

Karen Luiken-07 juli 2023 om 06:33

De soundtrack van ‘Barbie’ belooft net als de film een knap staaltje werk te worden. Het was al bekend dat onder anderen Dua Lipa, Charli XCX, Karol G The Kid LAROI, Nicki Minaj, Lizzo en Ice Spice een nummer maakten, maar nu blijkt dat er nóg een grote artiest is die in de film te horen zal zijn.

Niemand minder dan Billie Eilish heeft een liedje geschreven voor ‘Barbie’, de langverwachte film die vanaf 19 juli op het witte doek te zien is. Dat maakt de zangeres met veel enthousiasme bekend via Instagram. Het liedje heet ‘What Was I Made For’ en komt op 13 juli uit.

“We hebben dit liedje voor ‘Barbie’ gemaakt en het betekent echt alles voor mij. Deze film gaat je leven veranderen en hopelijk doet dit liedje dat ook”, aldus Billie.

Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:20

Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.

‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.

De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.

‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!

Disney deelt teaser met nieuwe beelden van heel veel titels

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:10

Nog nooit eerder vertoonde beelden van ‘Wonder Man’ en een eerste blik op het vijfde seizoen van ‘Only Murders in the Building’. Je ziet het allemaal in een teaser die Disney heeft gedeeld, met daarin beelden van heel veel verschillende titels.

In de clip komen allerlei langverwachte nieuwe originele series en terugkerende favorieten voorbij. Denk daarbij aan ‘Percy Jackson and the Olympians’, ‘A Thousand Blows’, ‘Only Murders in the Building’, ‘Wonder Man’, ‘Alien: Earth’, ‘Chad Powers’, ‘The Twisted Tale of Amanda Knox’, ‘All’s Fair’ en ‘ZOMBIES: 4: Dawn of the Vampires’.

Sommige titels maken deze zomer al hun entree op Disney+, voor andere moet je nog wat langer geduld hebben. Wel verschijnen ze allemaal dit jaar nog.

Ontdek meer