'Tiger King' keert terug naar je beeldbuis. De veelbesproken show komt binnenkort met een tweede seizoen naar Netflix. De streamingsdienst laat weten dat de nieuwe afleveringen nog dit jaar online verschijnen.
Tweede seizoen 'Tiger King' komt nog dit jaar naar Netflix
“Tiger King komt dit jaar terug”, zo klinkt het op Twitter. “Het tweede seizoen belooft net zoveel chaos en waanzin als het eerste.” Bij de tweet wordt een foto gedeeld van Joe Exotic. Hij zit momenteel een gevangenisstraf van 22 jaar uit wegens het plannen van een moord op Carole Baskin en dierenmishandeling.
Geruchten over een tweede seizoen van ‘Tiger King’ gingen al een tijdje rond, maar zijn nu pas bevestigd. Hoewel er nog niet veel over bekend is, lijken we uit een aankondigingsvideo van Netflix – waarin meerdere shows voorbij komen – te kunnen opmaken dat zowel Joe Exotic als Carole Baskin een comeback zal maken.
Je kan nu de eerste 5 minuten van 'Stranger Things' seizoen 5 zien
Netflix heeft eindelijk de eerste beelden van Stranger Things 5 gedropt en ze zijn alles wat je verwacht van het begin van het einde. Tijdens een virtuele watch party kregen fans de eerste vijf minuten van de seizoensopener The Crawl te zien. En spoiler alert: het ziet er niet goed uit voor Will Byers.
De scène brengt ons terug naar 1983, toen Hawkins voor het eerst werd opgeschrikt door Wills verdwijning. Alleen in het bos van de Upside Down, probeert hij zich te verschuilen in een geïmproviseerd fort. Tot een Demogorgon hem opjaagt… en hem rechtstreeks naar Vecna’s lair sleept. Daar duikt de nachtmerrie zelf op, compleet met rode bliksems en lugubere vines. “You and I, we’re going to do such beautiful things together,” fluistert Vecna terwijl hij Will in zijn greep houdt.
Het vijfde seizoen gooit je meteen in de actie: geen rustige opbouw, geen highschool-scènes: gewoon pure chaos vanaf minuut één. Hawkins staat onder militair toezicht, de crew is verspreid, en volgens makers Matt en Ross Duffer zal dit seizoen “sprinten vanaf de start”.
De broers lieten ook weten dat we eindelijk antwoorden krijgen op vragen die al sinds seizoen één openstaan. Zo wordt de mythologie van de Upside Down verder uitgediept, met enkele grote onthullingen die ze bewust jarenlang hebben opgespaard.
Na negen jaar, vier seizoenen en ontelbare “Friends don’t lie”-momenten is het tijd voor het laatste hoofdstuk.
Steffi Mercie verzamelt tips voor een gelukkig online leven
Met meer dan 784.000 volgers op TikTok is Steffi Mercie (22) één van Vlaanderens populairste content creators. Wat meer dan tien jaar geleden begon als een hobby, groeide doorheen Steffi’s tienerjaren uit tot een fulltime job. En nu is het tijd voor een nieuwe stap op het internet.
Voor VRT MAX maakt Steffi een persoonlijke reeks over de impact van de smartphone op haar leven én dat van ons allemaal. Samen met experts en generatiegenoten zoekt Steffi uit wat al dat onafgebroken schermgebruik met ons lichaam, hoofd en omgeving doet.
Van cyberpesten tot slaapproblemen en virtuele dates: in vijf afleveringen deelt Steffi tips, verhalen én persoonlijke inzichten over hoe we beter met schermtijd kunnen omgaan. “Ik ben nog steeds fan van m’n smartphone, maar gebruik hem nu bewuster,” zegt ze.
Perfect binge-materiaal voor iedereen die weleens doomscrollt tot 2 uur ‘s nachts. 'Merci Mercie' is nu te streamen via VRT MAX.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/11 Joost Klein
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden