Coely gaat sky high. Letterlijk en figuurlijk. De zangeres die succes na succes boekt, gaat deze zomer een concert op grote hoogte geven. And guess what: jij kan daarbij zijn!
Het meest recente album 'Alive' van Coely is geïnspireerd op het overwinnen van uitdagingen. Een grote angst die ze zelf heeft, is het trotseren van grote hoogtes. Iets wat ze niet graag doet, maar wat ze wel heeft gedaan door te parachutespringen voor een van haar videoclips.
Binnenkort gaat ze haar angst opnieuw overwinnen door iets soortgelijks te doen. Op woensdag 2 augustus biedt ze haar fans de ultieme kans om een muzikale ervaring vanuit de lucht mee te maken. Coely gaat een concert op grote hoogte geven: a concert in the sky!
Coely gaat 45 meter de hoogte in met een kraan en geeft zo haar concert. Het publiek kan genieten van haar performance op gelijke hoogte!
Wil jij hierbij zijn? Dat kan door lid te worden van Amazon Prime. Als je dat doet, word je abonnee en ben je welkom tijdens de Amazon Prime Days op 11 en 12 juli, die dit jaar voor de allereerste keer naar België komen. Tijdens die Prime Days maken Amazon-shoppers kans op een exclusieve ontmoeting met Coely, maar ook met tweevoudig olympisch kampioene Nafi Thiam, komiek Pablo Andres of creatieve duizedpoot Nicolas Caeyers.
Uiteraard krijg je daarnaast ook toegang tot exclusieve Prime Day deals, gratis bezorging, populaire films, series én extra gamingvoordelen. En dat allemaal voor een bedrag van nog geen drie euro per maand. Je leest er hier meer over.
Dit zijn de meest inspirerende influencers van België
Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.
De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.
Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.
De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).
Millie Bobby Brown en David Harbour weer samen na klachten over grensoverschrijdend gedrag
Millie Bobby Brown (21) en David Harbour (50) stonden donderdag opvallend gemoedelijk naast elkaar op de première van het laatste seizoen van 'Stranger Thing's. En dat terwijl er vorige week nog berichten opdoken dat Millie een klacht had ingediend tegen Harbour wegens pesterijen en ongepast gedrag op de set.
Volgens The Daily Mail ging het om “pagina’s vol beschuldigingen”, waar maandenlang onderzoek naar werd gedaan. Over de resultaten daarvan is nog niets bekend. Toch leek er donderdag geen spanning meer te zien: Millie noemde de opnames “geweldig” en zei dat ze “veel geluk” had met haar cast.
De timing van hun publieke verzoening is opvallend, want Harbours privéleven ligt ook onder vuur. Zijn ex-vrouw, zangeres Lily Allen, bracht onlangs haar album 'West End Girl' uit, vol nummers over hun open huwelijk en vermeende ontrouw.
Geen van beide acteurs heeft gereageerd op de aantijgingen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/11 David Guetta
- 07/11 Chuki Beats
- 07/11 Tom Waes
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein