Het Nederlandse racetalent Dilano van ’t Hoff is vandaag om het leven gekomen bij een crash op Circuit Spa-Francorchamps in België. Hij was achttien jaar oud.
Nederlandse racecoureur overleden bij crash
Dilano werd na een spin geraakt door een andere auto. Het was erg nat op de baan en er bleek ook sprake te zijn van slecht zicht. Het ongeluk gebeurde tijdens een race op het Ardennencircuit.
Het raceteam van Dilano laat in een reactie weten kapot te zijn door het nieuws. “Hij was een van de grootste Nederlandse talenten, die veel energie meebracht in de jaren dat hij met ons racete. Dilano is sinds 2021 onderdeel van onze familie. We verliezen niet alleen een coureur maar ook een vriend."
Vier jaar geleden gebeurde er op ongeveer dezelfde plek ook al een dodelijk ongeluk. Toen kwam de Fransman Anthoine Hubert om bij een soortgelijk ongeval.
Kim Kardashian: “Ye dacht dat ik mijn overval had gefaket”
In de nieuwste aflevering van ‘The Kardashians’ doet Kim Kardashian (45) een opvallende onthulling: Ye (48) geloofde haar in 2016 niet toen ze in Parijs werd beroofd. Volgens Kim zei hij zelfs dat ze de overval in scène had gezet voor de tv-show. "Dat was echt een mes in mijn hart", vertelt ze.
Kim getuigde dit jaar opnieuw in Parijs tijdens het proces tegen de daders. Ze werd destijds vastgebonden door gemaskerde mannen die miljoenen aan juwelen buitmaakten. Acht personen zijn intussen schuldig bevonden.
Dat het twijfelen niet alleen van buitenaf kwam, maar ook van haar eigen ex-man, blijft ze moeilijk vinden. “Je verwacht dat de persoon die je het best kent wéét hoe zwaar dit was.”
In de reeks vertelt Kim ook hoe ze haar kinderen probeert af te schermen van alle commotie rond hun vader. “Ze gaan ooit dingen zien, maar tot dan is het mijn job om hen te beschermen.”
'Juicequeen' Yvonne Coldeweijer stelt tv-show opnieuw uit
Yvonne Coldeweijer, beter bekend als dé Juicequeen van Nederland, ziet haar nieuwe tv-programma ‘De Juice’ opnieuw uitgesteld worden.
Talpa bevestigt dat de lancering on hold staat. Een duidelijke reden krijgen we niet, maar dat er iets schuurt, is duidelijk: eindredacteur Eric de Munck stapte op omdat zijn “creatieve visie niet langer overeenkwam met die van Yvonne”.
En dat terwijl Coldeweijer net aan een grote comeback werkte. Ze stopte eerder met haar populaire Instagram-juicekanaal, waar honderdduizenden Nederlanders én Belgen dagelijks kwamen kijken voor celebrity-roddels, om ruimte te maken voor een nieuw hoofdstuk op tv. ‘De Juice’ moest een recht-voor-de-raap talkshow worden waar het belangrijkste entertainmentnieuws van de dag besproken wordt, zonder filter en met gasten die durven zeggen wat anderen fluisteren.
Maar die comeback laat nog even op zich wachten dus. Wordt vervolgd...
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift