Dance D-Vision maakt volledige line-up bekend

Karen Luiken-28 juni 2023 om 15:41

Als je nog geen kaartje hebt gescoord voor Dance D-Vision, geven we je nú een goede reden om dat wel te doen. De organisatie van het festival heeft de volledige line-up bekendgemaakt, en geloof ons: die wil je niet missen.

Tientallen artiesten verspreiden zich op 4 en 5 augustus over negen verschillende podia tijdens een nieuwe editie van Dance D-Vision bij de Bevegemse Vijvers in Zottegem. Vrijdag zijn dat de stages Allstarz Mainstage, Retro Reunion, Beatsgotmixed, Flügel Feesthut en de Red Bull Big Bob. Je komt daar artiesten tegen zoals Cherry Moon Trax, Da Rick, De Bromeos, Mandy, Gebroeders Ko, Omdat Het Kan & Average Rob, Viktor & Kobe, Fla$hback en Zof.

Een dag later kan het publiek losgaan bij de Allstarz Mainstage, de TAGMAG-stage, Club Expo, Bonzai of Vice Versa. Wie je daar tegenkomt? Heel veel namen, zoals $hirak, 5napback, Boef, Gladde Paling, Jamie-Lee Six & Louis XIV, JeBroer, Natte Visstick, Regi, Rony Retro, Michael Amani, Manuals, Magik & Jaël Ost en Arthur Lewis. De complete line-up kun je hier bekijken.

Dussss, ben je overgehaald? Dat dachten we al. Kaartjes koop je hier!

Love Tomorrow Summit keert terug op magisch Tomorrowland-terrein

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:56

Het magische terrein van Tomorrowland vormt over een kleine maand het decor van Love Tomorrow Summit, een uniek festival voor duizenden ondernemers, wetenschappers, creatievelingen en visionairs.

Het is alweer de vierde editie van Love Tomorrow Summit en ook dit keer draait het allemaal om één ding: samen bouwen aan een duurzamere toekomst. Meer dan zestig sprekers en artiesten beklimmen op 24 juli het podium voor verschillende keynote talks, inspiratiesessies, muzikale optredens, netwerkmogelijkheden en innovatieve ideeën. Allerlei thema’s komen voorbij: van wetenschap & technologie tot health & mindfullness en van natuur tot entertainment.

Onder de sprekers bevinden zich onder anderen postcastfenomeen Steven Bartlett, spiritueel leider Sadhguru, de Braziliaanse DJ Alok en de Britse wetenschapper Thomas Crowther. Maar ook de Symphony of Unity, Ida Engberg en Kölsch komen langs.

De aanwezigen verspreiden zich over de verschillende magische podia van Tomorrowland, waaronder CORE, Atmosphere, Crystal Garden, Elixir of Life, Rose Garden en Freedom. Er is een speciale Job Fair waar bezoekers de kans krijgen om carrièremogelijkheden te ontdekken en er is een nieuw Love Tomorrow Matchmaking-platform. Kortom: genoeg te doen!

Meer tickets en info vind je via deze link.

Oostende krijgt festival met Mexicaans tintje

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:42

Tequila, mezcal en Mexicaanse sterke dranken zoals rum, whisky en gin. Je vindt het aan het einde van deze zomer allemaal in Oostende. Waar? Op het gloednieuwe festival Copitas!

Met Copitas willen de organisatoren, Stijn Deschacht en Jeroen Van Dyck, het Belgische publiek laten kennismaken met de diversiteit die Mexicaanse spirits te bieden hebben. “Tequila, mezcal en andere agave-distillaten zijn veel complexer dan de meeste mensen denken,” zeggen ze. “In Mexico groeien ongeveer 150 soorten agave. Elk type, elke regio, zelfs elk veld kan een andere smaak opleveren. Het is een wereld op zich.”

Op het festival kunnen bezoekers niet alleen terecht voor allerlei exclusieve flessen drank, er zijn ook masterclasses en overheerlijke culinaire hoogstandjes (uiteraard ook Mexicaans). Er kan geproefd worden, geleerd en geluisterd.

Copitas vindt plaats bij Thermae Palace in Oostende op zondag 28 september. Tickets zijn via deze website beschikbaar.

Ontdek meer