'The Idol', een serie die eigenlijk zes afleveringen zou krijgen, wordt al na de vijfde aflevering stopgezet. Is dat vanwege de negatieve reacties of is er een andere reden? Tijd voor meer tekst en uitleg.
'The Idol' stopt na vijf afleveringen in plaats van zes
‘The Idol’ gaat over Jocelyn, een popster die na een zenuwinzinking wanhopig groter dan ooit wil worden. Terwijl ze uit is met vrienden, ontmoet ze Tedros, een sekteleider en nachtclubeigenaar die haar onder zijn hoede neemt en de controle over haar leven en carrière overneemt.
Critici hebben veel kritiek op de show omdat die vrouwonvriendelijk en seksistisch zou zijn. Maar toch is dat naar verluidt niet de reden waarom de serie slechts vijf afleveringen krijgt in plaats van de bestelde zes.
Dat zou namelijk te maken hebben met het vertrek van de oorspronkelijke regisseur van de show, Amy Seimetz, die de productie verliet vanwege creatieve meningsverschillen. Sinds haar afscheid zou het idee altijd al geweest zijn om het eerste seizoen in vijf afleveringen te verpakken. Ook toen de show in première ging in Cannes werd het aangekondigd als een serie van vijf afleveringen.
Lily Collins toont nieuwe coupe met leuk nieuwtje over 'Emily in Paris'
Nieuw seizoen, nieuwe coupe. Het officiële Instagram-account van ‘Emily in Paris’ laat via social media weten dat de productie van het vijfde seizoen van start is gegaan en doet dat met een kiekje van het gloednieuwe kapsel van hoofdrolspeelster Lily Collins.
“Lights, camera, amore”, staat er op social media geschreven. “Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ is nu in productie.” De tekst gaat gepaard met een foto van Lily Collins, die Emily speelt in de serie. We zien haar terwijl ze een selfie maakt en op een scooter zit, inclusief gloednieuw kapsel. Haar lange, bruine manen zijn voor dit seizoen ingeruild voor een korte bob.
Het nieuwe seizoen speelt zich af in Rome en Parijs. Terugkerende castleden zijn – naast Lily Collins - Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc) en William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount ( Alfie) en Eugenio Franceschini (Marcello). Er is nog geen duidelijkheid over Thalia Besson (Genevieve).
De première van de nieuwe afleveringen vindt nog dit jaar plaats.
Nieuwe beelden 'Lilo & Stitch' laten je snakken naar meer
Met nog een kleine twee weken te gaan voor de nieuwe live action-bewerking van ‘Lilo & Stitch’ in de bioscoop verschijnt, heeft Disney haar fans verrast met een nieuwe video. Niet eens een minuut aan kijkplezier, maar toch precies voldoende om je te laten snakken naar meer.
De live action-bewerking is gebaseerd op de originele ‘Lilo & Stitch’-film uit 2002. Het verhaal gaat over het eenzame Hawaïaanse meisje Lilo en Stitch, een voortvluchtige alien die haar helpt met het herstellen van haar gebroken familiebanden.
De hoofdrollen in de film zijn weggelegd voor Maia Kealoha, Sydney Elizabeth Agudong, Billy Magnussen, Tia Carrere, Hannah Waddingham, Chris Sanders, Courtney B. Vance en Zach Galifianakis.
‘Lilo & Stitch’ is vanaf 21 mei te zien in de Belgische zalen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/05 Robert Pattinson
- 14/05 Martin Garrix
- 15/05 Pauline Slangen
- 15/05 Chase Hudson
- 16/05 Dimitri Vegas