Nieuwe jongerenreeks 'Kameleon' komt naar Streamz

Karen Luiken-27 juni 2023 om 10:00

Streamz lanceert binnenkort de nieuwe titel ‘Kameleon’, een komische dramareeks over vier jeugdvrienden die proberen te ontsnappen uit de Antwerpse wijk waar ze in zijn opgegroeid. De opnames van het eerste seizoen worden deze week afgerond.

De reeks speelt zich af in een wijk waar kansen niet talrijk zijn en waar heel wat jongeren hun geld verdienen in drugshandel. Chris, Kofi, Blackson en Tina willen daaraan ontsnappen, maar dat blijkt nog niet zo makkelijk te zijn. De vier, die zichzelf de ‘Kameleons’ noemen, hebben allemaal hun eigen dromen. Terwijl de een acteur wil worden en de ander hoopt op een carrière als muzikant, doen ze er alles aan om hun dromen waar te kunnen maken.

De hoofdrollen worden gespeeld door Noa Tambwe Kabati, Namzoya Abdulwahid, Tama Theophore Kabeya en Britt Hellinx. Verder zijn er ook rollen weggelegd voor Joffrey Anane, Ayana Doucouré, Sinay Bavurhe, Frank Lammers, Marijke Pinoy, Ikram Aoulad en Camilia Blereau.

“We noemen Kameleon geen crime-reeks maar een stay out of crime-reeks. Want onder meer dat laatste is een uitdaging voor jongens als Chris, Kofi en Blackson”, zegt co-scenarist Malik Mohammed. “We wilden een authentieke, snedige en snijdend grappige reeks maken. Geen triest drama.”

De reeks zal in 2024 eerst exclusief te zien zijn op Streamz. In Nederland zal de reeks later te bekijken zijn op Videoland.

Hoofdrolspelers nieuwe 'Hunger Games'-film bekend

Karen Luiken-25 april 2025 om 13:22

Twee nieuwe namen zijn bekendgemaakt voor de aankomende ‘Hunger Games’-film ‘Sunrise on the Reaping’. Deadline meldt dat Joseph Zada en Whitney Peak allebei zijn gecast voor een hoofdrol.

Joseph Zada gaat de rol van Haymitch Abernathy spelen, een personage dat in eerdere ‘Hunger Games’-films werd vertolkt door Woody Harrelson. Whitney Peak kruipt in de huid van de vriendin van Haymitch, genaamd Lenore Dove Baird.

“De ‘Hunger Games’-franchise is altijd een springplank geweest voor opmerkelijke jonge acteurs, en Jo en Whitney zetten die erfenis voort”, zegt Erin Westerman van Lionsgate. “Na audities te hebben gedaan bij honderden getalenteerde acteurs van over de hele wereld, vielen deze twee op. Niet alleen vanwege hun talent, maar ook vanwege de emotionele waarde die ze in deze iconische rollen legden.”

‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ verschijnt in november 2026 op het witte doek.

Vanaf deze dag kijk je weer naar 'The Summer I Turned Pretty'

Karen Luiken-25 april 2025 om 13:11

Het is bekend. We weten vanaf welke datum je naar het nieuwe seizoen van 'The Summer I Turned Pretty' kunt kijken. Dat dit in juli zou gebeuren, wisten we al. Maar nu maakt Prime Video ook bekend op welke dag dat precies gebeurt.

'The Summer I Turned Pretty' is gebaseerd op de bestseller van Jenny Hans - ook bekend van ‘To All The Boys’ – en draait om een driehoeksverhouding tussen een meisje en twee broers, de complexe band tussen moeders en hun kinderen en de kracht van vrouwelijke vriendschap. Een coming-of-age verhaal over eerste liefde, eerste liefdesverdriet en die ene onvergetelijke zomer. De hoofdrollen worden gespeeld door Lola Tung, Christopher Briney en Gavin Casalegno.

De eerste twee seizoenen kwamen in 2022 en 2023 uit, maar op het derde seizoen moesten we iets langer wachten. Prime Video laat ons nog héél even geduld hebben, maar vanaf 16 juli komt het slotstuk van de reeks - jep, het derde deel is helaas ook het laatste - naar Prime Video.

"De zomer is voor lovers", schrijft de streamingsdienst op social media. "Het laatste hoofdstuk van The Summer I Turned Pretty begint op 16 juli."

Ontdek meer