Streamz lanceert binnenkort de nieuwe titel ‘Kameleon’, een komische dramareeks over vier jeugdvrienden die proberen te ontsnappen uit de Antwerpse wijk waar ze in zijn opgegroeid. De opnames van het eerste seizoen worden deze week afgerond.
De reeks speelt zich af in een wijk waar kansen niet talrijk zijn en waar heel wat jongeren hun geld verdienen in drugshandel. Chris, Kofi, Blackson en Tina willen daaraan ontsnappen, maar dat blijkt nog niet zo makkelijk te zijn. De vier, die zichzelf de ‘Kameleons’ noemen, hebben allemaal hun eigen dromen. Terwijl de een acteur wil worden en de ander hoopt op een carrière als muzikant, doen ze er alles aan om hun dromen waar te kunnen maken.
De hoofdrollen worden gespeeld door Noa Tambwe Kabati, Namzoya Abdulwahid, Tama Theophore Kabeya en Britt Hellinx. Verder zijn er ook rollen weggelegd voor Joffrey Anane, Ayana Doucouré, Sinay Bavurhe, Frank Lammers, Marijke Pinoy, Ikram Aoulad en Camilia Blereau.
“We noemen Kameleon geen crime-reeks maar een stay out of crime-reeks. Want onder meer dat laatste is een uitdaging voor jongens als Chris, Kofi en Blackson”, zegt co-scenarist Malik Mohammed. “We wilden een authentieke, snedige en snijdend grappige reeks maken. Geen triest drama.”
De reeks zal in 2024 eerst exclusief te zien zijn op Streamz. In Nederland zal de reeks later te bekijken zijn op Videoland.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen