Sean Dhondt stopt als radiopresentator bij Qmusic

Nico De Greef-24 juni 2023 om 12:34

Sean Dhondt (39) heeft via Instagram meegedeeld dat hij stopt als radiopresentator bij Qmusic. Dat doet hij niet vrijwillig, maar omdat de zender hun samenwerking stopzet. "Heel jammer, maar er is geen plaats meer voor mij in het zendschema", aldus de zanger.

Voordat Sean definitief afscheid neemt van Qmusic zal hij eerst nog een hele zomer lang te horen zijn bij de zender waaronder vanuit het Q-Beach House in Oostende. Wat hij daarna gaat doen?

"Het is jammer, heel jammer. Het voelt echt rot aan", deelt Dhondt op Instagram. "Eerlijk: ik had dit nog flink wat jaren willen doen. Maar het leven staat nooit stil. Net als ik. Daarom kijk ik ook uit naar al het moois op komst. Naast de release van een nieuwe solo-single staat de zomertour met mijn nieuwe eighties-coverband Topguns op de planning”, vervolgt de BV die ook nog zanger van beroep is.

Sean Dhondt was acht jaar lang bijna dagelijks te horen als radiostem bij zender Qmusic. Bij de zender zijn ze alvast heel dankbaar voor al de mooie jaren en wensen ze hem alle succes toe met zijn verdere carrière.

Zwangere EOTB-ster Imke maakt geslacht kindje bekend

Karen Luiken-24 november 2025 om 06:38

Imke Roose en haar grote liefde Jermaine krijgen er een gezinslid bij. Via Instagram kondigen ze met een gender reveal-video aan dat ze een dochtertje krijgen.

Het nieuws dat Imke, bekend van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’, zwanger was van haar eerste kindje, werd een paar weken geleden al gedeeld. Maar nu maken zij en Jermaine dus ook het geslacht van dat kindje bekend. In een video is te zien hoe de lovebirds een taart met roze vulling eten, wat natuurlijk maar één ding kan betekenen: ze krijgen een meisje.

Het is nog niet bekend wanneer Imke precies is uitgerekend. In ieder geval ergens in 2026.

Kerstserie 'Single Bells' krijgt tweede seizoen

Karen Luiken-24 november 2025 om 06:05

Vorig jaar mochten we al van de heerlijke kerstserie ‘Single Bells’ genieten en dit jaar zal dat niet anders zijn. Vanaf maandag 15 december kun je bij VTM genieten van het tweede seizoen.

In het eerste seizoen zagen we hoe Mina met behulp van haar gezin een lief zocht, in de hoop dat ze kerst eindelijk eens niet als enige single aan de feestdis moest vieren. Na heel wat rampzalige dates vond ze de liefde verrassend dicht bij huis, bij buurman Roel.

Een jaar later wonen de twee samen en organiseren ze voor het eerst het grote familiediner - één week voor kerst. Het moet dé perfecte avond worden. Tot mama Annie plots in haar eentje voor de deur staat. Zij en papa Piet zijn uit elkaar. Zussen Mina, Babs en Daffy besluiten alles op alles te zetten om hun ouders vóór Kerstmis weer bij elkaar te krijgen. Hoe? Door dates te regelen met de meest onaantrekkelijke en onuitstaanbare types. Zo kan mama Annie niet anders dan weer in de armen van papa Piet belanden. Toch?

De cast bestaat uit onder anderen Julie Van den Steen, Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn.

Ontdek meer