Dit is de nieuwe single van Sam Smith en Madonna

Karen Luiken-10 juni 2023 om 08:06

Twee grote namen uit de muziekindustrie hebben hun krachten gebundeld voor een nieuw nummer. Sam Smith en Madonna brachten gisteren het liedje ‘VULGAR’ uit.

De song, waarvan fans al wisten dat-ie eraan zat te komen, is heel speciaal voor Sam. “Ik, de queen en een aantal heel getalenteerde mensen zijn een dag na de Grammy’s de studio ingedoken en creëerden samen dit muziekstuk”, schrijft de zanger op social media.

Sam zegt dat de studiosessie vol energie zat. “De creativiteit was puur en de energie leefde. Ik ben zo blij dat ik dit met jullie kan delen.”

Dua Lipa is rijkste bekende jonge Brit

Karen Luiken-28 oktober 2025 om 11:34

Ze is pas 29 jaar, maar heeft nu al een vermogen van meer dan 147 miljoen dollar. En daarmee mag Dua Lipa zich volgens Heat World de rijkste bekende Brit onder de dertig jaar noemen.

Vorig jaar stond Dua op de tweede plek – Harry Styles had toen recht op de eerste, maar omdat hij inmiddels 31 jaar oud is, krijgt hij geen plekje meer op de lijst – en het vermogen van Dua werd toen op een kleine 120 miljoen euro geschat. Daar is nu bijna 30 miljoen bij gekomen, waarvan Dua een groot deel te danken heeft aan haar ‘Radical Optimisim’-tour.

Op de tweede plek van de lijst staat dit jaar Tom Holland met bijna 41 miljoen euro, gevolgd door Lewis Capaldi, Millie Bobby Brown en het ‘Love Island’-koppel Molly-Mae Hague en Tommy Fury.

EOTB-ster Sharon Ipema krijgt tweede kindje

Karen Luiken-25 oktober 2025 om 10:13

Babynieuws in realityland. ‘Ex On The Beach’-ster Sharon Ipema maakt via Instagram bekend dat ze in verwachting is van haar tweede kindje.

“Baby #2 is on the way”, schrijft Sharon, die samen met haar zus Esmee ‘terrortwin’ wordt genoemd, bij een tweetal beelden.

Links op het beeld zie je haar dochtertje Zaya, dat Sharon in 2021 kreeg met haar ex. Het meisje houdt een echo vast van haar nog ongeboren broertje of zusje. Bovenin het kiekje staat de nieuwe partner van Sharon.

Ontdek meer