Schokkend nieuws voor fans van 'Love Island'. Fé Bolleboom en Lennert Egghe, finalisten van het afgelopen seizoen, hebben een punt achter hun relatie gezet.
Fé en Lennert maken de breuk bekend via Instagram. "Met heel veel pijn in mijn hart moet ik vertellen dat Lennert en ik uit elkaar zijn", aldus Fé. "Helaas hebben we toch een andere visie op het leven en de toekomst. Dit hadden we van te voren nooit kunnen voorzien. We houden nog steeds van elkaar en gunnen elkaar het beste. Ik ben er helemaal kapot van."
Lennert deelt ongeveer dezelfde tekst en zegt: "Het doet me pijn dit te typen maar Fé en ik zijn sinds kort uit elkaar. Ik denk dat we misschien toch net de dingen wat anders zien dan voorheen. Ik hou nog steeds van haar en gun haar echt de wereld. Soms gaan de dingen nu eenmaal niet hoe ze zouden moeten gaan."
Het nieuws zal voor veel fans onverwachts komen, aangezien de lovebirds in de afgelopen weken nog regelmatig foto's en filmpjes van elkaar op social media deelden. De twee woonden sinds kort ook samen.
Twee nieuwe namen zijn bekendgemaakt voor de aankomende ‘Hunger Games’-film ‘Sunrise on the Reaping’. Deadline meldt dat Joseph Zada en Whitney Peak allebei zijn gecast voor een hoofdrol.
Joseph Zada gaat de rol van Haymitch Abernathy spelen, een personage dat in eerdere ‘Hunger Games’-films werd vertolkt door Woody Harrelson. Whitney Peak kruipt in de huid van de vriendin van Haymitch, genaamd Lenore Dove Baird.
“De ‘Hunger Games’-franchise is altijd een springplank geweest voor opmerkelijke jonge acteurs, en Jo en Whitney zetten die erfenis voort”, zegt Erin Westerman van Lionsgate. “Na audities te hebben gedaan bij honderden getalenteerde acteurs van over de hele wereld, vielen deze twee op. Niet alleen vanwege hun talent, maar ook vanwege de emotionele waarde die ze in deze iconische rollen legden.”
‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ verschijnt in november 2026 op het witte doek.
Vanaf deze dag kijk je weer naar 'The Summer I Turned Pretty'
Het is bekend. We weten vanaf welke datum je naar het nieuwe seizoen van 'The Summer I Turned Pretty' kunt kijken. Dat dit in juli zou gebeuren, wisten we al. Maar nu maakt Prime Video ook bekend op welke dag dat precies gebeurt.
'The Summer I Turned Pretty' is gebaseerd op de bestseller van Jenny Hans - ook bekend van ‘To All The Boys’ – en draait om een driehoeksverhouding tussen een meisje en twee broers, de complexe band tussen moeders en hun kinderen en de kracht van vrouwelijke vriendschap. Een coming-of-age verhaal over eerste liefde, eerste liefdesverdriet en die ene onvergetelijke zomer. De hoofdrollen worden gespeeld door Lola Tung, Christopher Briney en Gavin Casalegno.
De eerste twee seizoenen kwamen in 2022 en 2023 uit, maar op het derde seizoen moesten we iets langer wachten. Prime Video laat ons nog héél even geduld hebben, maar vanaf 16 juli komt het slotstuk van de reeks - jep, het derde deel is helaas ook het laatste - naar Prime Video.
"De zomer is voor lovers", schrijft de streamingsdienst op social media. "Het laatste hoofdstuk van The Summer I Turned Pretty begint op 16 juli."
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot
- 01/05 Charli D'Amelio