De romance tussen Taylor Swift en Matt Healy was van korte duur. TMZ meldt dat de twee na een maand daten uit elkaar zijn.
Over de reden van de breuk is bij TMZ niks bekend, maar een bekende van het koppel verklaart dat Taylor weer single is. Entertaiment Tonight denkt wel meer details te hebben. Een bron daarvan zegt dat Taylor en Matt het allebei extreem druk hebben en momenteel niet bij elkaar passen.
De twee muzikanten werden vorige maand voor het eerst romantisch aan elkaar gelinkt nadat Matt bij een concert van Taylor verscheen. Daarna werden de twee vaker met elkaar gespot.
Taylor was voor Matt zes jaar samen met Joey Alwyn.
Vriend Liam Payne klaagt vader overleden zanger aan
Drama blijft de familie Payne achtervolgen na de tragische dood van Liam Payne, voormalig lid van One Direction. De Amerikaanse zakenman en goede vriend van Liam, Roger Nores, sleept nu Liams vader, Geoff Payne, voor de rechter wegens laster. Volgens Roger is hij onterecht als zondebok aangewezen in het onderzoek naar Liams dood.
Liam overleed vorig jaar oktober na een fatale val van een hotelbalkon in Buenos Aires. Roger werd samen met vier anderen, waaronder hotelpersoneel, aangeklaagd voor betrokkenheid bij de dood van de zanger. Hij zou zijn verantwoordelijkheid als ‘verzorger’ hebben verwaarloosd. Maar volgens Roger is dat onzin.
In zijn aanklacht beweert Roger dat Geoff Payne valse en schadelijke verklaringen heeft afgelegd. Geoff zou bij de politie hebben gezegd dat Roger en Kate Cassidy, Liams vriendin, verantwoordelijk waren voor zijn zorg. Roger ontkent dit met klem: "Ik was Liams vriend, niet zijn verzorger. Hij was een zelfstandige volwassene." Over Kate Cassidy zegt Roger dat zij, als Liams partner, juist het beste zicht had op zijn dagelijkse situatie.
De relatie tussen Liam en Kate stond al langer onder druk. Volgens getuigen hadden ze vaak conflicten. Toch blijft haar rol in deze zaak onduidelijk. Roger benadrukt in zijn verklaring dat het niet aan hem was om voor Liam te zorgen, en dat hij Geoff al maanden eerder had laten weten dat hij niet meer de energie had om Liams problemen op te lossen.
De rechtszaak heeft niet alleen een zware persoonlijke impact, maar heeft ook de reputatie van Roger beschadigd. Als hij wint, wil hij de opbrengsten doneren aan Bear, Liams zoontje met Cheryl Cole.
Het blijft voorlopig onrustig rond de tragische dood van Liam Payne. Wie verantwoordelijk wordt gehouden, zal de rechter moeten beslissen.
Timothée Chalamet arriveert op fiets bij première... en krijgt een boete
Timothée Chalamet wist deze week weer de show te stelen, maar niet zoals je zou verwachten. Voor de Londense première van zijn nieuwste film 'A Complete Unknown', waarin hij Bob Dylan speelt, besloot hij de rode loper op te rijden… op een Lime-fiets. De eco-friendly stunt leverde hem heel wat aandacht op, maar ook een boete van £65 (ongeveer €75). Oeps!
De acteur vertelde in een Franse talkshow dat hij door een file liever de elektrische huurfiets dan de auto nam om op tijd te zijn. Maar doordat hij de fiets verkeerd parkeerde, moest kreeg hij een boete. Volgens Chalamet voelde de boete extra zuur: “Het was eigenlijk een soort reclame voor hen,” grapte hij over Lime.
De acteur is overigens niet de enige die een boete kreeg die avond. Fotograaf Aidan Zamiri, die samen met Chalamet fietste, werd eveneens beboet. Al moest die slechts £2 betalen. Volgens Lime wordt een waarschuwing of boete opgelegd als een fiets in een niet-toegestane zone wordt achtergelaten. Een les voor de acteur, die duidelijk geen uitzondering kreeg, ondanks zijn sterstatus.
Een spontane actie of toch een stunt? Met zijn aankomst op de fiets lijkt Chalamet een subtiele knipoog te hebben gemaakt naar Bob Dylan, die bekend stond om zijn liefde voor motorfietsen. De film 'A Complete Unknown' vertelt het verhaal van de muzikant in zijn begindagen, toen hij als 19-jarige met zijn gitaar in New York aankwam en een legende in wording bleek. Onder regie van James Mangold wordt de film nu al getipt als een kanshebber voor de Oscars.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 18/01 Michael Amani
- 24/01 Gert Verhulst
- 25/01 Astrid Bryan
- 25/01 Herman Verbruggen
- 25/01 Remco Evenepoel