Flo Windey komt terug met een nieuw seizoen van ‘faqda’. Dit keer gaat ze de straat op om te onderzoeken hoe de jongeren van nu kijken naar relaties.
Wat is liefde nou eigenlijk? Betekent dat trouwen, houden van, één partner hebben, of juist meerdere? Flo wil weten hoe jongeren hierover denken en gaat daarom in gesprek met allerlei mensen. Een daarvan is Michèle Cuvelier, die met Flo praat over liefdesverdriet.
"Ik heb lang gedacht dat mensen mij niet graag zouden kunnen zien, me niet zouden willen nemen zoals ik ben”, aldus Flo. “Vandaag geloof ik in de liefde. Misschien niet in één prins op het witte paard, maar meerdere wares. Ik wil kunnen zeggen dat ik me elke keer voor de volle 100 procent heb gegeven in de liefde."
Het nieuwe seizoen van ‘faqda’ is vanaf nu te zien op VRT MAX.
De officiële trailer van tweede seizoen 'Wednesday' is gearriveerd
Ben jij al aan het aftellen naar de 6 augustus, de dag waarop het langverwachte tweede seizoen van ‘Wednesday’ verschijnt? Wij doen met je mee! In de afgelopen weken kregen we al verschillende voorproefjes, maar een officiële trailer bleef uit. Tot nu!
In het nieuwe seizoen krijgen we te zien hoe Wednesday terugkeert naar de Nevermore Academy, waar ze (opnieuw) te maken krijgt met mysterieuze zaken en oude vijanden.
De rol van Wednesday wordt weer gespeeld door Jenna Ortega. Verder zijn ook Hunter Doohan, Enid Sinclair, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán en Joy Sunday weer te zien. Nieuw dit seizoen zijn de castleden Lady Gaga, Steve Buscemi en Owen Painter.
Het tweede seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste deel op 6 augustus verschijnt en het tweede op 3 september.
Netflix gooit nieuwe Zuid-Koreaanse datingshow online
Wie dacht alle datingshows inmiddels wel te hebben gehad, heeft het mis. Vraag ons niet hoe Netflix het doet, maar de streamingsdienst heeft wéér een nieuw concept uit de hoed weten te toveren. De Zuid-Koreaanse show ‘Better Late Than Never’ is vanaf nu te zien.
In ‘Better Late Than Never’ gaat het een keertje niet om de meest begeerde vrijgezellen die op zoek gaan naar een nieuwe lover, maar juist om de ‘forever singles’. Oftewel: mensen die nog nooit hebben gedate en dus zero ervaring hebben op het gebied van liefde. Ze zijn nu eindelijk klaar om de datingwereld te betreden en krijgen advies van experts op het gebied van stijl, gezondheid en zelfvertrouwen. Hoe gaan ze om met obstakels op weg naar de liefde? Daar geeft deze datingshow een antwoord op.
De eerste drie afleveringen zijn nu op Netflix te zien, de volgende drie verschijnen op 15 juli, de twee daarna op 22 juli en de laatste twee kun je vanaf 29 juli bekijken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn