Ligt jouw slaapkamer ook altijd vol met rotzooi? Een boxer hier, een sokje daar. Eigenlijk is het onmogelijk om nog naar je bed te lopen zonder over vuile was te hoeven stappen. Voor iedereen bij wie dit als een herkenbaar probleem klinkt, hebben we de ideale oplossing gevonden.
Deze uitvinding is ideaal voor rommelige (studenten)kamers
Maak kennis met Kik-Fix, een uitvinding die jou gaat helpen met al je rommelige problemen. Het is een wasmand die je niet alleen onder je bed kan schuiven (en waar je dus geen ruimte voor hoeft te maken), maar ook nog eens leuk in gebruik is. Alle vuile onderbroeken, sokken en andere kledingstukken die op je kleine studentenvloertje liggen, schop je gewoon in de mand. Je hoeft er niet eens voor door je knieën te gaan.
Een filmpje van de Kik-Fix dat op TikTok is gezet, gaat inmiddels viral. De beelden zijn binnen één dag al meer dan tien miljoen keer bekeken. Dat belooft veel goeds!
Onderzoek ontdekt: Hitler had genetische aandoening die micro-penis kan veroorzaken
Een nieuw DNA-onderzoek rond Adolf Hitler zorgt voor heel wat ophef. Voor een Channel 4-documentaire, ‘Hitler’s DNA: Blueprint of a Dictator’, analyseerden wetenschappers een bloedvlek op de sofa waarop de dictator in 1945 stierf. Die analyse wijst erop dat Hitler mogelijk Kallmann-syndroom had, een genetische aandoening die kan leiden tot lagere testosteronspiegels, niet-ingedaalde teelballen en zelfs een micro-penis.
Professor Turi King, gespecialiseerd in oude en forensische DNA-analyse, vertelt dat het onderzoek “bijna zeker” bevestigt dat Hitler slechts één teelbal had, een gerucht dat al jarenlang circuleerde. “De resultaten wijzen op Kallmann-syndroom. Als Hitler zélf naar dit DNA had gekeken zoals hij naar anderen keek, had hij zichzelf waarschijnlijk naar de gaskamers gestuurd", zegt ze.
Maar er kwam meer naar boven: de genetische profielen tonen ook een hoge aanleg voor autisme, schizofrenie en bipolaire stoornis. De makers benadrukken wel dat deze scores geen diagnoses zijn, maar wel een verhoogde genetische gevoeligheid tonen.
Volgens historicus Alex Kay kan het syndroom mogelijk ook verklaren waarom Hitler zijn hele leven moeite had met intimiteit en ongemakkelijk was in het gezelschap van vrouwen: “Niemand kon dat ooit echt plaatsen, maar dit onderzoek zou eindelijk een antwoord kunnen geven.”
De documentaire ontkracht ondertussen ook de theorie dat Hitler Joodse voorouders had. Iets wat al jaren onderwerp was van speculatie.
Steeds meer mannen laten ‘Scrotox’ zetten
De wereld van cosmetische ingrepen wordt met de dag gekker. Lippen, kaken, billen… en nu dus ook: de balzak. Jawel, steeds meer mannen laten Botox injecteren in hun scrotum: een behandeling die online de naam Scrotox kreeg.
De procedure zou de huid daaronder gladder maken, rimpels verminderen en zelfs de testikels groter doen lijken. “Zo’n 80 procent van de mannen doet het puur om esthetische redenen", zegt Dr. Mike Tee van de Harley Street Skin Clinic. “Maar bij sommigen helpt het ook bij medische klachten, zoals overactieve spieren of overmatig zweten in het kruis.”
Toch is het niet zonder risico. Volgens artsen kunnen de spieren te veel ontspannen, wat leidt tot asymmetrie (lees: ongelijk hangende ballen) of zelfs een negatieve invloed op spermaproductie en vruchtbaarheid.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen