Bizar: man heeft seks met Holle Bolle Gijs in de Efteling

Dieter Blarinckx-27 mei 2023 om 16:30

Op het wereldwijde web kom je vaak de meest bizarre en ongelooflijke verhalen tegen. Zo ook dat van deze 30-jarige man die betrapt werd op seks met Holle Bolle Gijs in het Nederlandse themaperk Efteling.

Bezoekers van de Efteling zullen even vreemd opgekeken hebben toen ze afgelopen zaterdag een 30-jarige man seks zagen hebben met Holle Bolle Gijs. Hij ging flink tekeer met de iconische Efteling-held, maar werd al snel betrapt en opgepakt.

De man, afkomstig uit Almere, werd meteen ondervraagd en hij bleef zijn “relatie” met Holle Bolle Gijs verdedigen. Naar eigen zeggen had hij al “een langere tijd een relatie met Gijs”. Bij zijn vorige bezoek zou hij ruzie gekregen hebben met Holle Bolle Gijs, dus nu was het tijd voor de goedmaakseks.

Ondertussen werd hij vrijgelaten, maar mag hij nooit meer een voet binnenzetten in de Efteling. Zijn relatie met Holle Bolle Gijs zal dus op de klippen lopen…

'Summer penis' is echt een ding en dit is wat je erover moet weten

Chelsy Vanlerberghe-25 juli 2025 om 14:19

Zwoele temperaturen, zweterige T-shirts en… een opvallend vollere penis? Jep, het fenomeen ‘summer penis’ doet opnieuw de ronde. Volgens dokters is het iets waar sommige mannen effectief last van – of net baat bij hebben.

Volgens huisarts Dr. Chun Tang is het geen officiële medische aandoening, maar eerder een veelbesproken observatie: “Bij warm en vochtig weer zetten de bloedvaten uit. Daardoor kan de penis er wat groter of voller uitzien, zeker in ontspannen toestand.” Met andere woorden: meer doorbloeding is meer volume.

Dat effect is tijdelijk en volledig onschuldig. Dr. Tang benadrukt dat alles weer normaliseert zodra de temperaturen dalen. Wel belangrijk: wie merkt dat er plots iets echt abnormaal verandert (denk aan zwelling, pijn of ongemak), laat zich best even nakijken door een arts. “Dat kan wijzen op een infectie of blessure,” zegt hij.

Dus ja, ‘summer penis’ bestaat. Maar voor je gaat googelen of een spiegel checkt: geen stress, het is gewoon je lichaam dat reageert op de hitte.

Man overleeft haaienaanval en deelt dé fout die je nooit mag maken

Chelsy Vanlerberghe-25 juli 2025 om 13:49- Foto:

Gerald Schömbs via Unsplash

Bang om te gaan zwemmen in zee? Je bent niet alleen. En da’s niet alleen dankzij ‘Jaws’, maar ook door échte verhalen zoals dat van Paul de Gelder. De Australiër en voormalig marine-duiker werd in 2009 aangevallen door een stierhaai in Sydney en verloor daarbij zijn arm én been. Toch wist hij zichzelf in veiligheid te brengen én leeft hij sindsdien om zijn verhaal te vertellen.

Tijdens Shark Week 2025 deelde hij het ultieme haaiensurvivaladvies. De grootste fout? Je ledematen in het water laten bengelen. In een demonstratie liet hij zien hoe zijn prothesebeen, gevuld met nepbloed, meteen werd aangevallen door cirkelende haaien. Moraal van het verhaal: blijf compact in je kajak of op je plank.

Nog meer tips van de man die het zelf meemaakte:

  • Draag altijd een tourniquet als je het water ingaat op afgelegen plekken. Verlies je een ledemaat, dan is dit je enige kans om niet dood te bloeden.

  • Vermijd blinkende juwelen. Reflecterend licht kan lijken op vissenschubben en da's een uitnodiging voor een haaiensnack.

  • Raak vooral niet in paniek. Klinkt onmogelijk, maar het is essentieel. Volgens Paul weten haaien niet altijd wat jij bent, en als je rustig blijft en ze aankijkt, zullen ze minder snel toeslaan. “Ze willen een makkelijke prooi, niet eentje die hen recht in de ogen kijkt.”

  • Word je toch aangevallen? Duw op de neus, niet slaan. Dat is vaak genoeg om de haai op afstand te houden.

En nu hopen dat je deze tips niet nodig hebt!

Ontdek meer