Tina Turner is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat maakt het management van de Amerikaanse zangeres, die ook wel de Queen of Rock ’n Roll wordt genoemd, bekend.
“Tina Turner, de Queen of Rock ’n Roll, is vandaag vredig heengegaan op 83-jarige leeftijd na een lang ziekbed”, schrijft de woordvoerder van de zangeres in een verklaring. “In haar verliest de wereld een muzieklegende en een rolmodel.”
Tina blies haar laatste adem uit in haar huis in het Zwitserse plaatsje Küsnacht. Daar woonde ze de laatste jaren van haar leven.
De zangeres werd in de jaren ’60 bekend toen ze een duo vormde met haar toenmalige echtgenoot Ike Turner. Ze kregen samen kinderen en scoorde hit na hit. Onder meer de liedjes ‘Proud Mary’ en ‘Mountain High’ zijn van hen. Maar de twee hadden een slecht huwelijk, waarbij Tina werd mishandeld door Ike. In 1978 scheidden ze van elkaar, waarna Tina solo verder ging. Sindsdien scoorde ze hits met nummers als ‘Let’s Stay Together’, ‘Private Dancer’ en ‘What’s Love Got To Do With It’.
In 1985 leerde Tina Erwin Bach kennen. De twee waren 27 jaar samen toen ze elkaar in 2013 het jawoord gaven.
Dit is wanneer je het derde seizoen van 'Euphoria' kunt verwachten
Fans wachten al héél lang op het derde seizoen van ‘Euphoria’ en ze zullen ook nog een tijdje moeten blijven wachten voor het langverwachte vervolg eindelijk verschijnt. De grote HBO-baas Casey Bloys heeft namelijk in een interview met Variety verklapt dat we de nieuwe afleveringen ‘in het voorjaar’ kunnen verwachten.
Hoewel er nog geen vaste releasedatum is, kunnen we er inmiddels wel zeker van zijn dat het derde seizoen ergens in de eerste helft van 2026 bij HBO Max verschijnt. “Het zal in de lente zijn”, zegt Casey Bloys. “Maar we hebben nog geen datum vastgelegd.”
Het is inmiddels alweer dik drie jaar geleden dat het tweede seizoen verscheen. Het derde seizoen liep daarna veel vertraging op, onder meer vanwege de grote Hollywood-staking in 2023. Er waren spanningen achter de schermen en bovendien was er ook nog het tragische overlijden van 'Euphoria'-acteur Angus Cloud.
Het plan om het derde seizoen in 2025 te laten verschijnen, is dus door verschillende redenen van de baan. Maar er wordt wel al keihard aan het vervolg gewerkt. De productie ging eerder dit jaar van start.
Demi Lovato komt met nieuwe muziek, en snel ook! Via Instagram kondigt ze aan dat haar album ‘It’s Not That Deep’ op 24 oktober zal verschijnen.
‘It’s Not That Deep’ is alweer het negende studioalbum van Demi en is de opvolger van ‘Holy Fvck’ uit 2022. Op de plaat staan onder meer de liedjes ‘Fast’ en ‘Here All Night’, die Demi al heeft uitgebracht.
"Mijn negende studioalbum zal vanaf 24 oktober van jullie zijn”, schrijft Demi in een aankondiging op Instagram. “Deze muziek is een weerspiegeling van waar ik nu sta. Zo trots op al het werk dat ik heb gedaan, en nu is het tijd om dat te vieren en plezier te hebben!”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Jenna Ortega
- 27/09 Anna Camp