Een fan van Taylor Swift heeft een bijzondere manier bedacht om geld te verdienen. Via het wereldwijde web worden er potjes verkocht met daarin regendruppels die vielen tijdens Taylors recente concert in Massachusetts. Kosten? 250 dollar per potje.

Fan verkoopt regenwater dat viel tijdens concert Taylor Swift
Reuters
De ietwat bijzondere verkoop wordt gedeeld door het Instagram-account Only in Boston. Het profiel heeft een kiekje gepost waar drie potjes op te zien zijn. Die zijn gevuld met, zo wordt beweerd, regenwater dat werd opgevangen tijdens de stortbui die onlangs viel tijdens het concert van Taylor.
Het is niet bekend of er daadwerkelijk liefhebbers zijn die hier 250 dollar voor willen betalen, want dat is de prijs die de verkoper vraagt. Er zijn vooral veel mensen die commentaar hebben op de verkoop. “Dit is een grap, toch?”, vraagt iemand zich af. Terwijl een ander zegt: “Plottwist, het is gewoon toiletwater.”

EOTB-ster Jørney verliest moeder op dag van bevalling
Het is een week vol ups en downs voor Jørney uit ‘Ex On The Beach: Double Dutch’. De realityster is moeder geworden van haar tweede kindje, maar heeft ook afscheid moeten nemen van haar moeder. En dat allemaal op een en dezelfde dag.
Jørney schrijft op Instagram dat de dag die één van haar mooiste dagen van haar leven had moeten zijn, ook een van haar grootste dieptepunten is. "De dag dat ik naar het ziekenhuis moest om te bevallen, is de dag dat ik te horen kreeg voor de deur van mijn moeder dat zij helaas niet meer onder ons is."
Het verlies valt Jørney zwaar, maar haar kersverse zoontje Imran geeft haar kracht. En dat is nodig, want de bevalling is volgens de EOTB-ster niet vlekkeloos verlopen. "Alles wat mis kon gaan, ging mis. Maar gelukkig maken we het nu goed en is ons zoontje ook gezond."
Jørney neemt nu alle rust en ruimte die ze nodig heeft om het verlies van haar moeder en alle andere zaken te verwerken. "Ik heb het er zwaar mee", zegt ze. "Anderzijds gaat het leven gewoon door en ben ik mega happy en kan ik niet in woorden omschrijven hoe gelukkig ik ben met mijn prachtige zoontje."

Er zijn heel veel honden met een lange tong, maar er kan er natuurlijk maar één het langst zijn. En die titel gaat naar de 3-jarige hond Zoey uit het Amerikaanse Louisiana. Zij heeft een tong van maar liefst 12,7 centimeter lang.
Zoey’s baasjes Drew en Sadie wisten dat hun harige viervoeter een lange tong had, maar wisten niet dat die langer was dan die van elke andere hond ter wereld. Daar kwamen ze pas achter toen Drew naar de website van Guinness World Records ging en zag dat het huidige record op naam stond van een sint-bernard genaamd Mochi. Die had een tong van 18,58 centimeter lang, maar was inmiddels overleden.
Drew besloot om een poging te wagen en stuurde foto’s, video’s en verklaringen van Zoey’s tong naar Guinness World Record. Met succes: na een paar maanden ontving hij een certificaat waaruit blijkt dat Zoey nu officieel het wereldrecord heeft voor de langste tong van een levende hond.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/06 Iggy Azalea
- 07/06 Bear Grylls
- 08/06 Hayes Grier
- 08/06 Kanye West
- 09/06 Vincent Banic