De spraakmakende documentaire over André Hazes komt binnenkort naar de Belgische beeldbuis. VTM zendt op dinsdag 23 mei ‘Crossroads’ uit, een reeks waarin de Nederlandse ‘Leef’-zanger een kant van zichzelf toont die fans nooit eerder hebben gezien.
André werd voor de documentaire twee jaar lang gevolgd terwijl hij door de moeilijkste periode van zijn leven ging. Hij vertelt over zijn burn-out, liefdesperikelen, het leven in de schaduw van zijn vader en zijn gevecht tegen verslavingen. Verschillende vrienden en familieleden, zoals moeder Rachel, partner Monique Westenberg en neef Djarno Hofland, komen ook aan het woord.
“Het resultaat is een heel eerlijk, intiem en uniek document geworden waarbij de kijker André te zien krijgen zoals ze hem nog nooit zagen”, zegt documentairemaakster Cheeru Mampaey.
De eerste aflevering wordt op 23 mei uitgezonden, daarna volgt er een aantal dinsdagen lang iedere week een nieuwe aflevering op VTM 2 en VTM GO+.
Deze films en series verschijnen in december op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
- The Abandons – 4 december
- Man vs. Baby – 11 december
- Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
- Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december
Films
- Troll 2 – 1 december
- My Secret Santa – 3 december
- Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
- The Great Flood – 19 december
- Goodbye June – 24 december
Comedy special
- Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
- Ricky Gervais: Mortality – 30 december
Live events
- Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
- Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
- Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december
Kids & familie
- CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
- Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december
Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen
Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.
Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.
De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.
"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Sven Van Alboom
- 24/11 Kenji Gooris
- 24/11 Tom Odell
- 26/11 Rita Ora