Beyoncé en Jay Z kopen peperduur huis van 200 miljoen

Karen Luiken-20 mei 2023 om 07:19

Beyoncé en Jay Z hebben een nieuw record gebroken. Dit keer niet op het gebied van muziek, maar op de vastgoedmarkt. Het koppel heeft het duurste huis in Californië ooit gekocht.

De villa is maar liefst 30.000 vierkante meter groot en bevindt zich in Malibu. Volgens bronnen van TMZ hebben Queen B en haar hubby er zo’n 200 miljoen dollar voor betaald, waarmee het ’t duurste huis wordt dat ooit in de staat Californië is verkocht. Het vorige record stond op een optrekje dat 177 miljoen dollar kostte. De teller van duurste vastgoeddeal van heel de Verenigde Staten staat op 238 miljoen dollar voor een appartement in New York.

Vind je 200 miljoen dollar veel voor een huis? Het had nog meer kunnen zijn. Het spiksplinternieuwe huis van Beyoncé en Jay Z stond eigenlijk namelijk voor 295 miljoen te koop. Ze hebben maar liefst 95 miljoen af kunnen dingen.

De villa in kwestie ligt op een klif van 8 hectare met uitzicht op de Stille Oceaan. Het huis was eigendom van en werd gebouwd door William Bell, een van de grootste kunstverzamelaars ter wereld.

Zwangere EOTB-ster Imke maakt geslacht kindje bekend

Karen Luiken-24 november 2025 om 06:38

Imke Roose en haar grote liefde Jermaine krijgen er een gezinslid bij. Via Instagram kondigen ze met een gender reveal-video aan dat ze een dochtertje krijgen.

Het nieuws dat Imke, bekend van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’, zwanger was van haar eerste kindje, werd een paar weken geleden al gedeeld. Maar nu maken zij en Jermaine dus ook het geslacht van dat kindje bekend. In een video is te zien hoe de lovebirds een taart met roze vulling eten, wat natuurlijk maar één ding kan betekenen: ze krijgen een meisje.

Het is nog niet bekend wanneer Imke precies is uitgerekend. In ieder geval ergens in 2026.

Kerstserie 'Single Bells' krijgt tweede seizoen

Karen Luiken-24 november 2025 om 06:05

Vorig jaar mochten we al van de heerlijke kerstserie ‘Single Bells’ genieten en dit jaar zal dat niet anders zijn. Vanaf maandag 15 december kun je bij VTM genieten van het tweede seizoen.

In het eerste seizoen zagen we hoe Mina met behulp van haar gezin een lief zocht, in de hoop dat ze kerst eindelijk eens niet als enige single aan de feestdis moest vieren. Na heel wat rampzalige dates vond ze de liefde verrassend dicht bij huis, bij buurman Roel.

Een jaar later wonen de twee samen en organiseren ze voor het eerst het grote familiediner - één week voor kerst. Het moet dé perfecte avond worden. Tot mama Annie plots in haar eentje voor de deur staat. Zij en papa Piet zijn uit elkaar. Zussen Mina, Babs en Daffy besluiten alles op alles te zetten om hun ouders vóór Kerstmis weer bij elkaar te krijgen. Hoe? Door dates te regelen met de meest onaantrekkelijke en onuitstaanbare types. Zo kan mama Annie niet anders dan weer in de armen van papa Piet belanden. Toch?

De cast bestaat uit onder anderen Julie Van den Steen, Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn.

Ontdek meer