Gustaph heeft het geflikt. De zanger heeft ervoor gezorgd dat België zaterdag in de finale van het Eurovisiesongfestival staat!

Stef Caers, de echte naam van Gustaph, was tijdens de tweede halve finale van het liedjesfestijn als vijfde aan de beurt met zijn nummer ‘Because Of You’. Dat zong hij met zoveel overtuiging dat hij een plekje in de finale verdient.
Van de zestien landen die donderdag aan de beurt waren, zijn er tien door. Dat zijn naast België ook Estland, Albanië, Australië, Armenië, Cyprus, Slovenië, Polen, Oostenrijk en Litouwen. Zij nemen het op tegen de landen die dinsdag al door waren: Kroatië, Moldavië, Zwitserland, Finland, Tsjechië, Israël, Portugal, Zweden, Servië en Noorwegen. Nederland is helaas niet door.

Tiener opgepakt voor moord op prostituee
Een 18-jarige man is in Deurne opgepakt voor de moord op een Chinese prostituee uit Barcelona. Het lichaam van het slachtoffer was in stukken gesneden en verstopt in een reiskoffer. Dat meldt Het Nieuwsblad.
De koffer werd eind januari gevonden door een bewoner van een appartementsgebouw aan de Bisschoppenhoflaan in Deurne. Toen er in de valies werd gekeken, deed de bewoner een lugubere vondst. Er bleek een romp van een vrouwenlichaam in te zitten.
De politie kwam ter plaatse om onderzoek te doen en vond in andere delen van het gebouw nog meer lichaamsdelen terug. Ook werden er papieren gevonden die leidden naar ‘Linda’, een vrouw met Aziatische roots die actief was als prostituee. Zij bleek het slachtoffer.
Sinds de vondst van het lichaam is er gezocht naar de dader. Hoewel het onderzoek een tijdje vast heeft gezeten, kon er afgelopen donderdag dan eindelijk iemand worden aangehouden. Het gaat om een 18-jarige tiener uit Sierra Leone. Hij moet dinsdag voor de raadkamer verschijnen.

Rokers in Canada kunnen binnenkort geen sigaret meer roken zonder constant geconfronteerd te worden met de consequenties daarvan. Het land gaat op elk sigaretje en andere tabaksproducten waarschuwingen plaatsen.
De waarschuwingen verschijnen vanaf 1 augustus op elke sigaret en bestaan uit teksten als ‘gif in elk trekje’, ‘rook schaadt kinderen’ en ‘sigaretten veroorzaken impotentie’. Canada is het eerste land die deze maatregel neemt. Dat heeft de regering volgens NOS bekendgemaakt op World No Tobacco Day.
Het is vanaf 1989 al verplicht in Canada om waarschuwingsteksten op verpakkingen te plaatsen. Tegenwoordig staan er vaak ook schokkende foto’s op.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/06 Iggy Azalea
- 07/06 Bear Grylls
- 08/06 Hayes Grier
- 08/06 Kanye West
- 09/06 Vincent Banic