Een van de meest bekende liedjes uit ‘The Little Mermaid’? Daar is geen twijfel over mogelijk, dat is ‘Under The Sea’. Hij kwam voorbij in de tekenversie van de film en krijgt uiteraard ook een plekje in de live action-remake, die eind deze maand uitkomt. Fans wachten er met smart op en om hun geduld nu te belonen, wordt er alvast een klein deel van de clip gedeeld.
‘The Little Mermaid’ is vanaf woensdag 24 mei te zien in de Belgische bioscopen. Vanaf die datum krijgen we eindelijk te zien hoe Halle Bailey in de huid kruipt van de kleine zeemeermin. Hoe haar personage verliefd wordt op prins Eric én hoe ze te maken krijgt met de gemene Ursula. Maar we zien ook haar krabbenvriend Sebastian voorbij komen, die - zo blijkt uit onderstaande clip - best goed kan zingen. Zijn stem wordt ingesproken door Daveed Diggs.
Andere acteurs die een rol hebben in de film, zijn Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy en Javier Bardem.
‘Superman’ is nu een tijdje te zien in de bioscoop en terwijl fans met volle teugen genieten van die film, wordt er achter de schermen al gewerkt aan het vervolg. Regisseur James Gunn heeft verklapt dat de opnames van de tweede ‘Superman’ volgend jaar van start gaan. Dat meldt Variety.
Dat gebeurt, om maar iets concreter te zijn, ergens rond april 2026. “Het wordt een verhaal over Lex Luthor en Superman die tot op zekere hoogte moeten samenwerken tegen een veel, veel grotere dreiging”, vertelt de regisseur over het vervolg. “Het is ingewikkelder dan dat, maar dat is een groot deel ervan. Het is net zo goed een Lex-film als een Superman-film.”
De nieuwe film gaat ‘Man of Tomorrow’ heten. David Corenswet keert terug als Superman en Nicholas Hoult kruipt weer in de huid van Lex Luthor.
Derde 'Jumanji'-film bevestigd door hoofdrolspeler
Het nieuws waarvan we natuurlijk allang wisten dat het er zou komen, is nu dan ook echt hier. Hoofdrolspeler Dwayne Johnson heeft bevestigd dat er een derde ‘Jumanji’-film in de maak is.
De opnames van het langverwachte derde deel gaan in november van start, zo heeft Dwayne Johnson, die een van de hoofdrollen speelt in de films, volgens Collider laten weten tijdens een talkshow op het Festival van Toronto. De lancering staat gepland voor december 2026.
De allereerste ‘Jumanji’-film komt alweer uit 1995 en had Robin Williams in de hoofdrol. Dwayne Johnson kreeg pas een rol in de remake van 2017, waar hij samen met Kevin Hart en Jack Black in speelde. In 2019 volgde er een sequel en volgend jaar komt er dus weer een vervolg. Er is nog niks bekend over het plot van die film.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 11/09 DJ 5napback
- 12/09 Sydney Sweeney
- 13/09 Niall Horan
- 13/09 Olga Leyers
- 13/09 Niall Horan