Tiener vermoord in Thailand na mysterieuze ontmoeting in bos

Simon Smetryns-09 mei 2023 om 11:48- Foto:

Facebook

Woramet Ben Taota, een 16-jarige Britse tiener, verdween op 6 mei in Thailand nadat hij een motorrit maakte met zijn vriendin. De politie ontving de volgende ochtend een melding dat de tienerjongen dood was teruggevonden in een bos. Zijn hoofd was bedekt met bloed en leek te zijn geslagen met een stomp voorwerp.

De politie zoekt nu een tweede tiener, Suraphltchaya Khamsa, die naar het schijnt een relatie had met Ben en waarschijnlijk ook de laatste persoon was die hem had gezien.

De grootmoeder van de overleden tiener heeft tegenover The Daily Mail verklaard dat ze denkt dat haar kleinzoon naar het bos werd gelokt. Volgens haar was Ben samen met zijn vriendin op weg naar het bos om een man te ontmoeten. De grootmoeder zegt dat ze niet weet wat er met de vriendin van Ben is gebeurd.

De politie onderzoekt momenteel of de dood van Ben verband houdt met het drugsmilieu en -smokkel.

Kim Kardashian: “Ye dacht dat ik mijn overval had gefaket”

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 11:04

In de nieuwste aflevering van ‘The Kardashians’ doet Kim Kardashian (45) een opvallende onthulling: Ye (48) geloofde haar in 2016 niet toen ze in Parijs werd beroofd. Volgens Kim zei hij zelfs dat ze de overval in scène had gezet voor de tv-show. "Dat was echt een mes in mijn hart", vertelt ze.

Kim getuigde dit jaar opnieuw in Parijs tijdens het proces tegen de daders. Ze werd destijds vastgebonden door gemaskerde mannen die miljoenen aan juwelen buitmaakten. Acht personen zijn intussen schuldig bevonden.

Dat het twijfelen niet alleen van buitenaf kwam, maar ook van haar eigen ex-man, blijft ze moeilijk vinden. “Je verwacht dat de persoon die je het best kent wéét hoe zwaar dit was.”

In de reeks vertelt Kim ook hoe ze haar kinderen probeert af te schermen van alle commotie rond hun vader. “Ze gaan ooit dingen zien, maar tot dan is het mijn job om hen te beschermen.”

'Juicequeen' Yvonne Coldeweijer stelt tv-show opnieuw uit

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 10:43

Yvonne Coldeweijer, beter bekend als dé Juicequeen van Nederland, ziet haar nieuwe tv-programma ‘De Juice’ opnieuw uitgesteld worden.

Talpa bevestigt dat de lancering on hold staat. Een duidelijke reden krijgen we niet, maar dat er iets schuurt, is duidelijk: eindredacteur Eric de Munck stapte op omdat zijn “creatieve visie niet langer overeenkwam met die van Yvonne”.

En dat terwijl Coldeweijer net aan een grote comeback werkte. Ze stopte eerder met haar populaire Instagram-juicekanaal, waar honderdduizenden Nederlanders én Belgen dagelijks kwamen kijken voor celebrity-roddels, om ruimte te maken voor een nieuw hoofdstuk op tv. ‘De Juice’ moest een recht-voor-de-raap talkshow worden waar het belangrijkste entertainmentnieuws van de dag besproken wordt, zonder filter en met gasten die durven zeggen wat anderen fluisteren.

Maar die comeback laat nog even op zich wachten dus. Wordt vervolgd...

Ontdek meer