Het zijn slechts een paar seconden, maar dat mag de pret voor fans van ‘Sex and the City’ niet drukken. Zij zijn door het dolle heen dat HBO Max eindelijk een mini-teaser van de reboot ‘And Just Like That’ heeft gedeeld.
Carrie en Mr. Big smoorverliefd in trailer 'Sex and the City'-reboot
Op de beelden, te vinden op het Instagram-account van de show, zien we de drie vriendinnen Carrie, Miranda en Charlotte. Ze zijn een paar jaar ouder dan de laatste keer dat we ze zagen, maar hun stijl zijn ze niet verloren. Ook komt Mr. Big in beeld, na al die tijd nog steeds de grote liefde van Carrie. De twee zoenen elkaar en dansen samen in de keuken.
De hoofdrollen van de reboot worden gespeeld door Sarah Jessica Parker (Carrie), Kristin Davis (Charlotte) en Cynthia Nixon (Miranda). Kim Catrall, die Samantha speelde in de show, keert niet terug. Omdat zij en Sarah Jessica Parker in real life niet bepaald goede vriendinnen zijn, heeft zij vriendelijk bedankt voor het aanbod. Haar personage is op dezelfde manier uit de serie geschreven als de manier waarop haar vriendschap met Parker eindigde.
Andere bekende gezichten die terugkeren, zijn Chris Noth als Mr. Big, John Corbett als Aidan Shaw en David Eigenberg als Steven Brady. Maar ook Willie Garson, Evan Handler en Mario Cantone maken een comeback. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Blatch, Harry Goldenblatt en Anthony Marentino.
Vanaf deze datum kijk je naar 'Bridgerton' seizoen 4
Fans van ‘Bridgerton’, het is weer zover: Netflix heeft eindelijk de releasedatum van seizoen 4 gedropt! De nieuwe afleveringen verschijnen in twee delen: deel 1 op 29 januari 2026 en deel 2 op 26 februari 2026.
Dit seizoen draait helemaal rond Benedict Bridgerton (Luke Thompson), de charmante en vrije geest van de familie. Terwijl zijn broers hun happily ever after al gevonden hebben, geniet hij nog volop van zijn vrijheid. Tot hij op een gemaskerd bal een mysterieuze vrouw in zilver ontmoet, die zijn wereld helemaal door elkaar schudt.
De OG’s van K3 zijn terug, en hoe. Zestien jaar na hun laatste optreden staan Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts opnieuw samen op het podium met hun K3 Originals Tour. Pure nostalgie voor iedereen die ooit meedanste met ‘Oya Lélé’. Alleen… TikTok zag meer dan enkel glitter en regenbogen.
Tijdens de show leek het even alsof Kathleen en Kristel vaker samen aan het knuffelen en lachen waren tijdens de show, terwijl Karen soms wat meer haar eigen ding deed. “Je merkt gewoon dat de sfeer anders is dan vroeger”, klonk het op sociale media. "I see a duo in a trio". En ziezo: geruchten over spanningen bij de originele K3.
Kathleen besloot het niet zomaar te laten passeren. Tijdens een optreden grapte ze: “Dankzij jullie voel ik me precies weer twintig.” Waarop Karen plaagde: “Dat is al even geleden.” Kathleen reageerde gevat: “Voor jou een beetje langer dan voor mij.” Ze voegde er meteen aan toe: “Ik hou van jou. En ik hou ook van Kristel. Anders zeggen ze op socials weer dat ik meer van de één hou dan van de ander.”
De K3 Originals Tour loopt ondertussen als een trein: extra shows zijn aangekondigd voor mei 2026, ook in Nederland.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/10 Usher
- 15/10 Ilias El Kostit
- 15/10 Ncuti Gatwa
- 17/10 Jaël Ost
- 17/10 Eminem