Het wil maar niet lukken met het liefdesleven van Sander. Tijdens de opnames van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ kreeg hij genoeg aandacht van zijn vrouwelijke medekandidaten, maar een relatie zat er niet in. Eenmaal terug in Nederland leek hij in Nicole Kawalkowski dan toch zijn ware te hebben gevonden, maar ook met dat meisje is het nu alweer over en uit. Sander is opnieuw vrijgezel.
Nog geen maand geleden maakte Sander bekend zijn hart te hebben verloren aan Nicole. Maar nu blijkt dat ze er alweer een punt achter hebben gezet. De relatie heeft welgeteld drie weken geduurd. Reden van de breuk? “Niets bijzonders”, zegt Sander tegen LoveReality. “In het begin leek het perfect maar er kwamen snel al wat scheurtjes in.”
Hoewel ze nu geen setje meer vormen, wenst Sander zijn ex toch het allerbeste. Er is volgens hem geen sprake van ruzie of haat.
Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.
Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).
Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.
Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.
Dit zijn de meest inspirerende influencers van België
Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.
De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.
Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.
De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster