Dacht je dat ‘The Boys’ zijn meest bizarre punt al bereikt had? Think again. Volgens Antony Starr, die Homelander speelt in de serie, krijgt het aankomende vierde seizoen ‘de raarste scène ooit’.
Van superhelden die zo klein kunnen worden dat ze in een plasbuis kunnen kruipen tot burgers die letterlijk dood worden gerend. Je kunt het zo gek niet bedenken of je zag het voorbij komen in de eerste drie seizoen van ‘The Boys’. Maar wie dacht dat het niet vreemder kon, heeft het goed mis. Antony Starr zegt dat het vierde seizoen “op de een of andere manier vreemder en vreemder en vreemder wordt.”
“Er moet ergens een plafond zijn, maar we kunnen het niet vinden”, zegt de acteur in een gesprek met Variety. Spoilers kan hij nog niet geven, maar hij kan wel vertellen dat hij tijdens het filmen van een bepaalde scène zijn vraagtekens had. “Ik keek naar de persoon tegenover wie ik stond en zei: ‘Wat zijn we aan het doen? Ik kan dit niet geloven! Ik had alles met mijn leven kunnen doen, maar ik doe dit.’ Het was ongetwijfeld het meest bizarre ding dat ik ooit heb gedaan.”
De opnames van het vierde seizoen zitten er al op, maar het is helaas nog niet bekend wanneer we het vervolg kunnen verwachten.
Wie dacht dat ‘Prison Break’ na het vijfde seizoen officieel aan een einde was gekomen, heeft het mis. Variety meldt dat er een reboot van de reeks in de maak is.
‘Prison Break’ liep vier seizoenen lang tussen 2005 en 2009. Daarna volgde er nog een film en acht jaar later, in 2017, kwam er ook nog een vijfde seizoen.
Hoewel veel fans misschien dachten dat het vijfde seizoen het einde van de reeks betekende, blijkt dat nu toch niet het geval. Er is namelijk een reboot in de maak die in 2024 voor het eerst al werd aangekondigd toen bleek dat Hulu een pilot had besteld. Nu is er officieel groen licht gegeven.
De reboot speelt zich af in dezelfde wereld als de originele serie, maar wel met andere personages en een nieuwe verhaallijn. De officiële logline luidt als volgt: "Een ex-soldaat die nu gevangenisbewaarder is, neemt een baan aan in een van de dodelijkste gevangenissen van Amerika om te bewijzen hoe ver ze gaat voor iemand van wie ze houdt."
Voor de reboot keren geen originele acteurs terug. De nieuwe cast bestaat uit Emily Browning als Cassidy, Drake Rodger als Tommy, Lukas Gage als Jackson, Clayton Cardenas als Michael (oftewel Ghost), JR Bourne als Junior, Georgie Flores als Andrea en Myles Bullock als Darius (oftewel Red).
Tweede seizoen voor 'Mocro Maffia'-spinoff 'Tonnano'
Na het open einde van het eerste seizoen van de ‘Mocro Maffia’-spinoff ‘Tonnano’ kon het natuurlijk niet anders, maar nu is het dan ook echt bevestigd. Er komt een tweede seizoen van de serie!
Hoofdrolspeler Khalid Alterch, die Tonnano speelt, maakt het nieuws bekend in een video op YouTube. “Ik heb gezien dat jullie massaal hebben gestreamd. Het zou dan zonde zijn als we zouden stoppen, toch?”, zegt hij. “Dus ik zie jullie in seizoen 2.”
De acteur lijkt daarmee antwoord te geven op de vraag waar kijkers na het zien van de laatste aflevering van het eerste seizoen mee achterbleven. Leeft Tonnano nog? Bevestiging is er niet, maar dat moet haast wel.
Het is nog niet bekend wanneer we het tweede seizoen kunnen verwachten. RTL Boulevard meldt dat de opnames wel al van start zijn gegaan.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 23/10 Martijn Peters
- 24/10 Drake
- 24/10 Yung Mavu
- 24/10 PewDiePie
- 25/10 James Cooke