Een nieuwe titel van Netflix is een must see voor grote horrorliefhebbers. Sommige kijkers beweren na het zien van de film zo geschokt te zijn, dat ze er weken later nog steeds over nadenken.
De film in kwestie heet ‘Hellhole’ en is afkomstig uit Polen. Het verhaal, dat zich afspeelt in 1987, gaat over een politieagent die mysterieuze verdwijningen onderzoekt. Als hij infiltreert in een afgelegen klooster, ontdekt hij een duistere waarheid over de geestelijken.
Social media-kanalen worden inmiddels overspoeld met mensen de fan zijn van de film. “Ik keek ‘Hellhole’ meer dan twee weken geleden op Netflix, maar denk er nog steeds aan”, zegt er een. Terwijl een andere persoon schreef: “Bekijk ‘Hellhole’ op Netflix. Hij komt langzaam op gang, maar wat een einde! Mijn partner hield het niet vol omdat het te goor was.”
Dat belooft veel goeds!
Vier internationale studenten ontdekken het Leuvense leven in 'Leuven Calling'
Wat gebeurt er als je vier internationale studenten loslaat in dé studentenstad van België? Dat ontdek je in ‘Leuven Calling’, de nieuwe vijfdelige docureeks op VRT MAX.
De KU Leuven verwelkomt elk jaar duizenden buitenlandse studenten, en dit academiejaar zijn dat er meer dan 10.000. Vier van hen nemen ons mee tijdens hun eerste vijftig dagen in België en dat levert herkenbare, grappige en soms ontroerende momenten op.
We volgen Giorgia (22) uit Italië, die haar perfectionisme probeert los te laten; Alba (21) uit Spanje, een future engineer met een zwak voor Harry Potter-gebouwen; Dimitrije (22) uit de VS, die tussen pintjes en cantussen balanceert; en Anchala (21) uit Australië, die het Europese studentenleven wil proeven tot de laatste minuut.
Van fakbar tot aula: ‘Leuven Calling’ toont hoe het voelt om ver van huis een nieuw leven op te bouwen. ‘Leuven Calling’ is vanaf vandaag te streamen op VRT MAX.
Vorig jaar mochten we al van de heerlijke kerstserie ‘Single Bells’ genieten en dit jaar zal dat niet anders zijn. Vanaf maandag 15 december kun je bij VTM genieten van het tweede seizoen.
In het eerste seizoen zagen we hoe Mina met behulp van haar gezin een lief zocht, in de hoop dat ze kerst eindelijk eens niet als enige single aan de feestdis moest vieren. Na heel wat rampzalige dates vond ze de liefde verrassend dicht bij huis, bij buurman Roel.
Een jaar later wonen de twee samen en organiseren ze voor het eerst het grote familiediner - één week voor kerst. Het moet dé perfecte avond worden. Tot mama Annie plots in haar eentje voor de deur staat. Zij en papa Piet zijn uit elkaar. Zussen Mina, Babs en Daffy besluiten alles op alles te zetten om hun ouders vóór Kerstmis weer bij elkaar te krijgen. Hoe? Door dates te regelen met de meest onaantrekkelijke en onuitstaanbare types. Zo kan mama Annie niet anders dan weer in de armen van papa Piet belanden. Toch?
De cast bestaat uit onder anderen Julie Van den Steen, Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth