Aleksandra Jakobczyk heeft haar ‘Love Island’-portie na het winnen van een eerder seizoen nog niet gehad. De ex van Denzel Slager doet wéér mee aan de show, dit keer aan een Poolse variant van het datingprogramma.
De blonde schone was twee jaar geleden te zien in de Nederlandstalige editie van de realityshow. Ze liet haar oog vallen op Denzel en won samen met hem de hoofdprijs. De twee bleven na het programma nog een tijdje samen, maar besloten uiteindelijk toch een punt achter hun relatie te zetten.
Terwijl Denzel inmiddels de liefde heeft gevonden bij Famke Louise en samen met haar een kindje verwacht, doet Aleksandra een nieuwe poging de liefde te vinden. Op de Instagram-pagina van de Poolse ‘Love Island’ is te zien hoe ze haar entree maakt in het programma. Ze laat weten op zoek te zijn naar lange mannen die haar aan het lachen kunnen maken.
Zesde seizoen 'Only Murders in the Building' bevestigd
Gisteren schreven we nog dat er 'mogelijk' een zesde seizoen van 'Only Murders in the Building' komt. Maar goed nieuws: dat woordje 'mogelijk' kan achterwege worden gelaten. Disney heeft het vervolg vandaag officieel bevestigd!
Zoals al verwacht werd, waagt de serie zich voor het zesde seizoen voor het eerst overzee. Het geliefde trio van misdaadoplossers - bestaande uit Mabel, Oliver en Charles - verlaat New York City om een nieuw mysterie in Londen op te lossen.
De hoofdrollen worden uiteraard weer gespeeld door Selena Gomez, Steve Martin en Martin Short. Het nieuwe seizoen bestaat uit zes afleveringen. Een releasedatum is er helaas nog niet.
‘Freakier Friday’ is nog steeds in de bioscoop te zien, maar toch kun je binnenkort ook thuis al van de film genieten. Disney+ maakt bekend dat het langverwachte vervolg op de uit 2003 afkomstige klassieker ‘Freaky Friday’ op 12 november op de streamingsdienst te zien is.
'Freakier Friday”' luidt het volgende hoofdstuk in voor het iconische moeder-dochter duo Jamie Lee Curtis en Lindsey Lohan als Tess en Anna Coleman. Het verhaal begint jaren nadat Tess (Curtis) en Anna (Lohan) een identiteitscrisis doormaakten.
Anna heeft nu zelf een dochter en binnenkort een stiefdochter. Terwijl ze de talloze uitdagingen doorstaan die gepaard gaan met het samensmelten van twee families, ontdekken Tess en Anna dat de bliksem weleens twee keer zou kunnen inslaan.
Naast de twee hoofdrolspeelsters schitteren ook Julia Butters, Sophia Hammons, Manny Jacinto, Maitreyi Ramakrishnan, Rosalind Chao, Chad Michael Murray, Vanessa Bayer en Mark Harmon in de film.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 03/11 Willen De Schryver
- 03/11 Noah Schnapp