Kerstcadeautje: Adele komt eindelijk met nieuw album

Karen Luiken-19 september 2021 om 07:05

Vijf jaar lang is het redelijk stil geweest rondom Adele. Terwijl ze hard aan zichzelf werkte en kilo’s afviel, bleef het op muzikaal gebied rustig. Te rustig misschien wel. Fans smeekten om nieuwe muziek en krijgen nu, na al die tijd, eindelijk hun zin. De zangeres komt volgens Mirror nog voor het einde van dit jaar met een nieuw album.

Het ziet er naar uit dat we al uit kunnen kijken naar ons eerste kerstcadeautje. Want Adele brengt op 10 december een nieuw album uit en dat is precies op tijd voor de feestdagen. Ook geeft de zangeres een groot concert in Las Vegas dat over de hele wereld zal worden uitgezonden.

“Adele’s nieuwe album is de meest langverwachte plaat van het jaar”, zegt een bron. “Het heeft lang geduurd, maar haar label wil dat het voor de kerst wordt uitgebracht. Ook zijn Adele en haar management in gesprek met BBC America om de show over de hele wereld uit te zenden. Het zal een van de weinige optredens zijn als onderdeel van haar promotietour.”

De nog titelloze plaat zou eigenlijk vorig jaar al verschijnen, maar werd vertraagd door de pandemie. Het wordt het vierde album van Adele.

EOTB-ster Channah verwelkomt vierde kindje

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:55

Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.

‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.

Kim Kardashian zakt voor haar bar-examen

Chelsy Vanlerberghe-10 november 2025 om 12:29

Er niet door voor je examen? No worries, Kim Kardashian ook niet. Ze is (nog) geen advocaat, maar ze is wel vastberadener dan ooit om het te worden. De realityster en miljardair deelde zaterdag op Instagram dat ze opnieuw gezakt is voor het Californische bar-examen, een van de zwaarste juridische testen in de VS. Toch laat ze zich niet uit het veld slaan.

“Well… I’m not a lawyer yet, I just play a very well-dressed one on TV", schreef de SKIMS-oprichter in haar story, verwijzend naar haar rol als advocaat in de serie 'All’s Fair' van Ryan Murphy. “Zes jaar in dit rechtentraject, en ik blijf doorgaan tot ik slaag. Geen shortcuts, niet opgeven, gewoon harder studeren.”

Kim (45) begon in 2018 aan haar law journey nadat ze zich inzette voor de vrijlating van Alice Marie Johnson, een vrouw die levenslang kreeg voor een niet-gewelddadig drugsdelict. Sindsdien volgt ze een stage bij een advocatenkantoor in San Francisco, een alternatieve route in plaats van de klassieke rechtenstudie.

In 2021 slaagde ze eindelijk voor het “baby bar”-examen (na vier pogingen), en eerder dit jaar rondde ze haar juridische opleiding af. De bar-examen van juli was haar laatste stap richting officieel advocaat worden — en ze kwam blijkbaar “héél dichtbij”.

“Failing short isn’t failure, it’s fuel”, schreef ze in haar story. “Ik was zó dicht bij slagen, en dat motiveert me alleen maar meer. Let’s go!”

Tot het zover is, speelt ze alvast een stijlvolle advocate op tv in Ryan Murphy’s serie 'All’s Fair', naast Sarah Paulson en Naomi Watts. Nog geen echte ‘meester Kardashian’, maar ze is er duidelijk nog niet klaar mee.

Ontdek meer