Fans van ‘Bridgerton’ hoeven zich vanaf 4 mei niet meer te vervelen. Op die datum komt de spin-off over queen Charlotte online en fans kunnen daar heel veel uurtjes kijkplezier van verwachten. Een paar afleveringen duren namelijk extra lang!
Netflix heeft bekendgemaakt dat de meeste afleveringen van ‘Queen Charlotte: A Bridgerton Story’ rond de vijftig minuten duren. Maar er zijn er ook twee die een extra lange kijkduur hebben: de vijfde en de slotaflevering. De één duurt maar liefst 75 minuten, de ander zelfs 86. In het totaal bevat de spin-off zes afleveringen met in het totaal zo’n zes uur aan kijkplezier.
De serie wordt een prequel die zich voor de gebeurtenissen uit ‘Bridgerton’ afspeelt. Het verhaal gaat in op het huwelijk van Charlotte met koning George, dat zowel voor een geweldig liefdesverhaal als een maatschappelijke verschuiving zorgt. Actrices Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh en Ruth Gemmell zijn er allemaal in te zien. Zij spelen de rollen van respectievelijk Queen Charlotte, Lady Agatha Danbury en Lady Violet Bridgerton.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen