Jake Paul en Jutta Leerdam wilden relatie geheim houden

Karen Luiken-28 april 2023 om 06:52

Jake Paul en Jutta Leerdam hebben voor het eerst écht van zich laten horen sinds bekend is dat ze een koppeltje vormen. De YouTuber en Nederlandse schaatsster vertellen in een video dat ze hun relatie geheim wilden houden.

“We wilden het geheim houden, maar het nieuws lekte uit door paparazzi”, aldus Jake in het filmpje waar hij samen met Jutta in te zien is. “Toen we elkaar gingen volgen op social media, dachten mensen al meteen dat we aan het daten waren”, vult Jutta aan.

Dat was op dat moment nog niet het geval, maar toen Jutta er eenmaal achter kwam hoe lief Jake eigenlijk is, viel ze voor zijn charmes. Een keuze waar ze nu regelmatig haatreacties om ontvangt. “Voor alle Nederlanders onder ons: stop alsjeblieft met het haten van Jutta omdat ze met mij is”, zegt Jake.

'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 13:27

Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.

“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”

De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.

Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video

Simon Smetryns-03 december 2025 om 12:10

Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.

Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.

Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.

Ontdek meer