Samen met zeven designermerken, lanceert Zalando een inclusieve schoenencollectie. Het unieke assortiment bestaat uit veertien variërende ontwerpen, gaande van laarzen tot hakken en loafers. Must-haves als je het ons vraagt!

Zalando komt met inclusieve schoenencollectie
Zalando
'Walk a Mile', de nieuwe inclusieve schoenencollectie van Zalando, zet designermerken in de kijker die zich onderscheiden van basic modellen. Ook willen ze verandering stimuleren. Zo kunnen klanten bijvoorbeeld schoenen kopen in grotere maten, wat bij designerschoenen niet vaak voorkomt. De maatjes beginnen bij 35 en lopen op tot maar liefst 46!
Met deze collectie, wil Zalando de diversiteit van zijn klanten vieren en vertegenwoordigen. Het is niet de eerste keer dat het platform zich hiervoor inzet. Het introduceerde eerder genderloze mode en streeft daarnaast om het aantal ‘black-owned’-merken op Zalando te vergroten.
“We zijn er trots op dat we deel uitmaken van de beweging die streeft naar inclusievere mode. Dit is slechts het begin van aangepaste mode bij Zalando, en we kijken ernaar uit om de collectie samen met jou uit te breiden. Ons doel is om je te helpen met het vinden van comfortabele artikelen die je makkelijk aan en uittrekt – en die altijd stijlvol zijn.”
De unieke samenwerking omvat de creatieve visie van zeven designermerken. Filling Pieces, Rejina Pyo, Holzweiler, MISBHV, Elleme, GCDS en Eckhaus Latta geven hun eigen interpretatie aan inclusive footwear. Verwacht je dus maar aan speciale designs en, toch wel, strakke prijzen.
Noteer 8 mei 2023 alvast in je agenda, want vanaf dan is de collectie exclusief verkrijgbaar bij Zalando!
Speciaal voor zoetekauwen: Crocs lanceert Haribo-clog
Als je aan Crocs denkt, denk je hoogstwaarschijnlijk niet meteen aan Haribo. Toch is dat wel een link die je vanaf nu kunt leggen. Het schoenenmerk en de snoepfabrikant hebben de handen ineen geslagen voor een gloednieuwe clog-variant.
Jep, het is echt waar: Crocs komt met een schoen die helemaal in het teken staat van het iconische Goldbear-snoepje van Haribo. Het ontwerp bevat niet alleen kleuren maar ook bedels die je direct aan de zoete snack doen denken. De schoen is net als de Goldbears semitransparant.
Ben jij een diehard Haribo-fan en mogen deze clogs niet ontbreken in jouw schoenenkast? Goed nieuws: de schoenen komen deze maand nog uit. Ze krijgen een prijskaartje van (omgerekend) zo’n 65 euro.
Pizza én fashion? Otomat lanceert limited edition T-shirts
Pizza smaakt niet alleen goed, je kan het nu ook dragen. Otomat, bekend om zijn unieke pizza’s met een Belgische twist, lanceert een eigen collectie limited edition T-shirts. Want waarom zou merch alleen voor bands zijn als je ook je favoriete restaurant kan vertegenwoordigen?
De collectie draait rond drie iconische Otomat-pizza’s: Little Red Courgette, Bushwick en Tom Selleck. De shirts zijn vanaf nu te koop in alle Otomat-restaurants. Limited edition betekent op = op, dus wees er snel bij. De prijs voor een T-shirt is €35.
Otomat staat niet alleen bekend om z’n originele pizza’s, maar ook om de eigenzinnige aanpak. De bodems worden gemaakt met biergist van Duvel, waardoor ze extra luchtig en krokant zijn. En de toppings? Denk aan verrassende combinaties zoals vol-au-vent, Gentse waterzooi en zelfs stoofvlees. Naast pizza’s kan je bij Otomat ook terecht voor aperobites, verrassende bierpairings en een 2- of 3-gangenmenu.
Zin om je liefde voor Otomat te tonen? Haal snel je limited edition T-shirt in huis!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/03 Khabane Lame
- 10/03 Bad Bunny
- 11/03 Johnny Knoxville
- 12/03 Stromae
- 13/03 Romi Van Renterghem