Niet een, niet twee, maar drie onbekende gezichten in ‘Thuis’. Hoewel de reeks na een zomerpauze pas net weer begonnen is, maken kijkers nu al kennis met nieuwe personages. Eerder deze week zagen we Ilias al opduiken, vanavond is het de beurt aan broer Niels en zus Silke.
Laten we bij Ilias beginnen. Hij is het rebelse neefje van Dieter dat zich regelmatig in de nesten werkt. In de aflevering van vanavond krijgen we te zien hoe hij tijdens de druivenpluk in contact komt met jobstudenten Niels en Silke.
Ilias
De rol van Ilias wordt vertolkt door Bram Spooren. “Ilias is een speelvogel die af en toe wat stoten uithaalt”, zegt de acteur. “Ik ben veel minder impulsief dan hij is, maar het verschil tussen ons maakt het net zo leuk om hem te mogen spelen. Hij rijdt er wat de kantjes van af en bedoelt het nooit kwaad, maar het resultaat is dat hij wel vaak het deksel op de neus krijgt.”
Silke
Dan door naar Ivana Noah, verantwoordelijk voor de rol van Silke. Zij is achttien jaar uit en komt uit Antwerpen. Ze herkent zichzelf in haar personage, vertelt ze: “We zijn beiden heel ambitieus, maar ik ben niet sluw en opportunistisch. Silke durft wel eens met iemands voeten te spelen om haar zin te krijgen. Dat is toch niet wie ik ben.”
Niels
Tot slot nog Wannes Lacroix, die we terug gaan zien als Niels. Komt hij je bekend voor? Dat kan kloppen. De acteur stond in 2019 in de finale van ‘The Voice’. Hij voelde meteen een connectie met zijn personage: “Toen ik de rolbeschrijving las, wist ik dat het iets voor mij was. Niels is misschien wat meer gereserveerd dan ik. Hij is iemand die goed wil doen voor zijn omgeving, en zijn zus tegen iedereen en alles zal beschermen.”
Gezocht: koppels voor nieuwe datingshow
Zijn jij en je partner toe aan een relatieboost? Of aan een ultieme test? Dit is je kans. Een castingbureau is op zoek naar stelletjes die mee willen doen aan een gloednieuw datingprogramma. En nee, het gaat niet om het eerder deze week aangekondigde nieuwe seizoen van ‘Temptation Island’.
Of jullie nou al jaren samenzijn of juist nog genieten van jullie honeymoonfase: elk koppel is welkom om zich aan te melden voor het nieuwe programma. De enige eisen die gesteld worden, is dat deelnemers tussen de twintig en veertig jaar oud zijn en geen kinderen hebben. Ze moeten bereid zijn zich open te stellen en moeten niet bang zijn voor emotie of confrontatie.
Het programma wordt opgenomen bij een verblijf op een luxe, zonnige bestemming. ‘Zijn jij en je partner klaar om in een once-in-a-lifetime ervaring te ontdekken hoe sterk jullie relatie écht is? Voor een nieuw, spraakmakend programma op een tropische locatie zoeken we stellen die hun relatie durven te onderzoeken en op de proef willen stellen’, zo klinkt het in een oproep.
Het is nog niet bekend om welk programma het gaat. Wat wél duidelijk is, is dat er een grote geldprijs aan vast hangt voor de winnaars.
Aanmelden kan hier.
Er komt een einde aan een tijdperk. Het realityprogramma ‘Big Brother’ stopt ermee en daarmee gaan de deuren van de ‘Big Brother’-villa definitief op slot.
Het programma werd de afgelopen vijf jaar uitgezonden op Play, in Nederland keken kijkers via RTL of Videoland naar de reeks. Maar al die partijen hebben nu besloten te stoppen met ‘Big Brother’. Hoewel Play geen reden noemt, zegt RTL dat de keuze is gemaakt vanwege de te hoge kosten.
“‘Big Brother’ is een kostbare coproductie die we de afgelopen seizoenen samen met het Vlaamse Play 4 hebben uitgezonden”, aldus RTL. “Play 4 heeft besloten niet verder te gaan met deze titel, waardoor het helaas niet mogelijk is om ‘Big Brother’ alleen bij RTL 5 en Videoland te continueren.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster