Multibrand Juttu opent Summer pop-up op 12 mei

Maxine Decaluwé-18 april 2023 om 15:35- Foto:

Juttu

Het Belgische multibrand shopconcept, Juttu opent op 12 mei de deuren van haar Summer Pop-up op de Zeedijk van Knokke-Heist. In de zomervakantie zal de winkel zelfs 7/7 geopend zijn! De kleurrijke items verrijken zowel jouw look áls die van je huis!

De Juttu Summer Pop-up ​is een tijdelijke winkel met een unieke mix van zomerse items. Je vindt er niet alleen fashion, maar ook originele spullen om je interieur te pimpen. Tot slot kan je er ook terecht voor een heleboel beachproof-spullen zoals een duikbril, parasol of onderwatercamera.

Tussen 12 mei en begin september kan je er terecht om te shoppen. Als je nog eens een uitje naar zee plant, stop dan even op de hoek met de Zandstraat (Zeedijk 699). Let’s go shopping!

€ 29

€ 27

€ 100

€ 20

€ 59,95

ZEB en Rock Werchter droppen limited collectie voor 50 jaar RW

Chelsy Vanlerberghe-06 mei 2025 om 14:55

Rock Werchter bestaat 50 jaar en dat wordt niet alleen muzikaal, maar ook in stijl gevierd. Samen met ZEB brengt het festival een tijdelijke kledingcollectie uit, geïnspireerd op een halve eeuw festivalgeschiedenis.

De collectie werd in samenwerking met het team van Rock Werchter ontworpen. De inspiratie? 50 jaar Rock Werchter symboliek, met een vleugje seventies nostalgia. Denk aan retro T-shirts en een mix van de RW-logo’s doorheen de jaren, hoodies met de festivalbandjes van vorige edities in de kap verwerkt, sweaters met de namen van de podia of een shirt met het iconische bijtje. De collectie slaat een brug tussen toen en nu: een ode aan het Rock Werchter van vroeger, maar vooral gemaakt voor de festivalganger van vandaag.

Wie een stukje Rock Werchter wil dragen – letterlijk – moet er snel bij zijn. Dit zijn echte limited edition items.

De limited collectie is vanaf woensdag 7 mei te koop in geselecteerde ZEB-winkels en online. Ga je zelf naar Rock Werchter? Dan kan je ook terecht in de ZEB pop-up op het festivalterrein, van 3 tot en met 6 juli.

Shoppen op Brussels Airport? Ontdek de nieuwe conceptstore ‘The Wave’

Chelsy Vanlerberghe-30 april 2025 om 13:56

Even snel een nieuwe outfit scoren voor je op vakantie vertrekt? Dat kan nu op Brussels Airport. In Pier A is ‘The Wave’ geopend: een nieuwe conceptstore waar drie Belgische merken hun krachten bundelen.

In de opvallend botergele winkel vind je Clio (lederen handtassen), Colorush (duurzame cashmere) en June 21 Jewelry (statement juwelen). Allemaal Belgisch, allemaal stijlvol en perfect om last-minute je airport fit te upgraden.

Het aanbod is strak gecureerd en focust op kwaliteit, creativiteit en comfort. Of je nu gaat voor een kleurrijke accessoire, een cosy trui of een opvallend juweel: met iets uit The Wave start je zomer sowieso goed.

Je vindt de winkel voorbij de veiligheidscontrole aan de A-gates. Elke dag open van 6u tot 21u.

Ontdek meer