Lewis Capaldi heeft pas bij het zien van zijn eigen documentaire het besef gekregen hoe groot de impact van zijn Gilles de la Tourette op zijn leven eigenlijk is. Dat zegt de zanger in een gesprek met The Independent.
De documentaire ‘How I’m Feeling’ geeft een intieme kijk op het leven van Lewis Capaldi, zowel op het gebied van muziek als privé. Een van de onderwerpen die uitgebreid besproken wordt, is de aandoening waar hij aan lijdt: Gilles de la Tourette. “Ik besefte niet hoe erg mijn Gilles de la Tourette mijn leven overnam tot ik de beelden bekeek”, zegt Lewis. “Toen ik de eerste versie zag, vond ik het zo deprimerend. Ik was verrast dat ik niet aan het einde stierf.”
Gilles de la Tourette zorgt er bij Lewis voor dat verschillende tics zoals onwillekeurige geluiden en bewegingen zijn dagelijks leven beïnvloeden. Die symptomen kunnen erger worden als hij optreedt. Zo erg zelfs, dat de zanger mogelijk moet stoppen met zijn muziekcarrière. Daar zei hij in een eerder interview het volgende over: “Als het zover komt dat ik mezelf onherstelbare schade toebreng, stop ik ermee. Ik hou niet van overdrijven, maar er is een zeer reële mogelijkheid dat ik moet stoppen met muziek.”
YouTuber Jack Doherty aangehouden wegens drugsbezit
De bekende YouTuber en content creator Jack Doherty is afgelopen weekend gearresteerd in de omgeving van Miami. TMZ meldt dat hij drugs in zijn bezit had.
Jack werd door de politie meegenomen en achter de tralies gezet op basis van drie aanklachten. Hij was in het bezit van een verboden middel, had marihuana op zak en verzette zich bij zijn arrestatie. Het verboden middel zou amfetamine zijn geweest.
Heel lang heeft de YouTuber niet vastgezeten. Zodra hij daar de kans voor kreeg, betaalde Jack zijn eigen borgtocht van 3.500 dollar en kwam hij weer vrij. Daarna zei hij in een gesprek met TMZ dat de dag dat hij werd gearresteerd ‘de saaiste van zijn leven was’.
Hij zou eerst vijf uur in een kleine cel hebben gezeten, moest vervolgens een foto en vingerafdrukken maken en bracht daarna nog eens tien uur in een wat grotere cel door waar hij eindelijk wat telefoontjes mocht plegen. Voordat hij naar huis mocht, werd hij wéér in een andere cel geplaatst. Daar deed hij een dutje en werd hij uiteindelijk wakker geschud door – volgens hem – ‘hele aardige’ bewakers die hem naar huis stuurden.
Zien: Disney onthult teaser live action-remake 'Moana'
Een eerste blik op een real life Moana. Prachtige beelden van een prachtig eiland. Zang, dans en natuur. We zien het allemaal voorbijkomen in de officiële teaser die Disney van de live action-versie van ‘Moana’ heeft gedropt.
In deze live action-bewerking beantwoordt Moana (ook wel Vaiana in het Nederlands) de roep van de oceaan en reist ze voor het eerst met de beruchte halfgod Maui voorbij het rif van haar eiland Motunui om haar volk te redden. Samen maken de twee een onvergetelijke reis die zowel hoogte- als dieptepunten kent.
Catherine Laga’aia speelt de hoofdrol in de live action-remake en Dwayne Johnson kruipt net als in de animatieversie in de huid van Maui. Andere acteurs die in ‘Moana’ te zien zullen zijn, zijn John Tui als Moana’s vader, Frankie Adams als Moana’s moeder en Rena Owen als Gramma Tala.
De live action-versie van 'Moana' gaat op 10 juli 2026 in première.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen