Eerste transgender persoon doet mee aan 'EOTB'

Karen Luiken-15 april 2023 om 07:09

Een primeur voor het aankomende seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’. Het is voor het eerst dat een transgender persoon meedoet aan het programma.

Een paar dagen geleden maakte MTV de deelnemers van het nieuwe seizoen, dat op 14 mei van start gaat, bekend. Acht sexy singles doen dit keer mee, waar Giorgina er één van is. Haar omschrijving wordt als volgt omschreven: ‘Giorgina heeft zichzelf te lang verstopt, omdat ze niet zelfverzekerd genoeg was. Ze heeft haar haren laten groeien, haar lippen opgespoten en voelt zich nu een stuk zelfverzekerder, maar bovenal vrouw. Ze omschrijft zichzelf als: gek, psycho, sletterig, agressief, sexy, pittig en dominant.’

JuiceChannel meldt nu dat Giorgina transgender persoon is en dat ze daarmee de eerste is die meedoet aan het programma ‘Ex On The Beach: Double Dutch’. Ze zou dat heel spannend hebben gevonden. “Ik was heel verlegen en awkard”, klinkt het.

Officiële trailer nieuwe 'Superman' eindelijk hier

Karen Luiken-14 juni 2025 om 11:55

Het duurt nu echt niet lang meer voordat de nieuwe ‘Superman’-film op het witte doek verschijnt. Op 9 juli is het zover, maar voordat die datum aanbreekt, trakteert DC Studios ons eerst nog op een uitgebreid warmmakertje.

In de langverwachte film krijgen we Clark Kent op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.

De rol van Superman wordt in deze film voor het eerst gespeeld door David Corenswet. Rachel Brosnahan kruipt in de huid van Lois Lane en Nicholas Hoult is verantwoordelijk voor de rol van Lex Luthor.

Het project is zowel geschreven als geregisseerd door James Gunn en wordt de eerste speelfilm in een langverwacht nieuw DC-universum.

Disney en Pixar werken aan nieuwe animatiefilm 'Gatto'

Karen Luiken-14 juni 2025 om 11:51

Yessss, er is weer een nieuwe animatiefilm in de maak bij Pixar en Disney. De twee bedrijven werken aan ‘Gatto’, een film die naar verwachting in de zomer van 2027 het levenslicht zal zien.

In een aankondiging staat dat ‘Gatto’ zich afspeelt in Italië. Het verhaal gaat over een zwarte kat genaamd Gatto, die vanwege zijn schulden bij een katachtige maffiabaas wordt gedwongen een onverwachte vriendschap te sluiten die hem misschien eindelijk zijn doel zal laten bereiken.

De film wordt gemaakt door het team dat ook verantwoordelijk was voor de animatiehit ‘Luca’. Enrico Casarosa gaat de boel regisseren.

Ontdek meer