Overleef deze horrormarathon en krijg 1.000 dollar!

Dieter Blarinckx-13 april 2023 om 07:12

Ben jij helemaal zot van horrorfilms? Geen schrik van killerclowns of paranormale activiteiten en heb je zin om een centje bij te verdienen? Dan hebben wij misschien wel een mooie kans voor jou!

De twee Amerikaanse bedrijven cabletv.com en highspeedinternet.com zijn namelijk op zoek naar horrorfans die een speciale challenge willen aangaan: 24u lang naar horrorfilms kijken. Als je die challenge overleeft, ga je naar huis met 1.000 dollar. Maar laat wel duidelijk zijn: ze zoeken naar mensen die wel wat horror aankunnen en dus niet met een kussen voor het hoofd zitten te kijken wanneer een bloeddorstige non mensen van kant maakt.

Wél mag je zelf beslissen welke films je in die 24u net kijkt. Je moet rekening houden met een aantal tussen de 12 en 16 films, en de enige voorwaarde is dat de films allemaal in het horror-genre zijn.

Maar dan komt natuurlijk het addertje onder het gras: je kan je enkel inschrijven voor de challenge als je in een Amerikaanse staat woont. Jammer maar helaas dus! Maar hey, niets verbied je om thuis hetzelfde te doen, minus de 1.000 dollar dan weliswaar…

Live action-remake 'Hot Wheels' heeft een regisseur

Karen Luiken-13 juli 2025 om 08:08

Er is een nieuwe live action-film onderweg die gebaseerd is op het nostalgische speelgoed Hot Wheels. Variety meldt dat niemand minder dan filmmaker Jon M. Chu, die ook betrokken was bij ‘Wicked’, de film gaat regisseren.

"Hot Wheels is altijd meer geweest dan alleen snelheid — het gaat om verbeelding, verbinding en de spanning van het spelen", aldus Chu in een verklaring. "Die geest naar het grote scherm brengen is een ongelooflijke kans.”

Hot Wheels is niet het enige speelgoed dat gebruikt wordt voor het maken van een live action-film. We kennen natuurlijk allemaal de ‘Barbie’-film, en daarnaast zijn er ook filmversies (aangekondigd) van onder andere Polly Pocket en het kaartspel Uno.

Disney deelt teaser met nieuwe beelden van heel veel titels

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:10

Nog nooit eerder vertoonde beelden van ‘Wonder Man’ en een eerste blik op het vijfde seizoen van ‘Only Murders in the Building’. Je ziet het allemaal in een teaser die Disney heeft gedeeld, met daarin beelden van heel veel verschillende titels.

In de clip komen allerlei langverwachte nieuwe originele series en terugkerende favorieten voorbij. Denk daarbij aan ‘Percy Jackson and the Olympians’, ‘A Thousand Blows’, ‘Only Murders in the Building’, ‘Wonder Man’, ‘Alien: Earth’, ‘Chad Powers’, ‘The Twisted Tale of Amanda Knox’, ‘All’s Fair’ en ‘ZOMBIES: 4: Dawn of the Vampires’.

Sommige titels maken deze zomer al hun entree op Disney+, voor andere moet je nog wat langer geduld hebben. Wel verschijnen ze allemaal dit jaar nog.

Ontdek meer