Regi gaat terug trouwen!

Dieter Blarinckx-12 april 2023 om 08:30- Foto:

Instagram - Regi Penxten

Leuk en happy news uit de Vlaamse showbizz want Regi Penxten is verloofd! Hij vroeg zijn nieuwe vriendin Kristel Hubeny ten huwelijk. Dat maakte hij zopas bekend via sociale media.

Op Valentijn dit jaar stelde Regi zijn nieuwe vlam met trots en fierheid voor aan zijn fans. En nu, twee maanden later, zijn de twee verloofd. “Waarom wachten op de goede dingen?”, klinkt het bij zijn post op sociale media.

Regi was zo’n negen jaar getrouwd met Elke Vanelderen, maar hun huwelijk liep in 2021 op de klippen. De twee hebben twee dochters samen: Ellie Martha (9) en Renée (6).

Check zijn post hieronder.

Proficiat lovebirds!

Ariana Grande kondigt nieuwe muziek aan

Karen Luiken-11 maart 2025 om 12:04

Ariana Grande brengt nog deze maand nieuwe muziek uit. Via social media kondigt de zangeres aan dat het om een uitgebreide versie van haar album ‘Eternal Sunshine’ gaat, met daarop zowel oud als nieuw materiaal.

De originele ‘Eternal Sunshine’ werd in maart vorig jaar uitgebracht. De deluxeversie gaat ‘Eternal Sunshine: brighter days ahead’ heten en bevat zes nieuwe liedjes. Ook staan er drie remixes op van de liedjes ‘Yes,And?’, ‘Supernatural’ en ‘The Boy Is Mine’. Aan de nieuwe versies werkten Mariah Carey, Troye Sivan en Brandy & Monica mee.

De kans dat Ariana op korte termijn wéér nieuwe muziek uit zal brengen, is niet heel groot. Onlangs heeft ze laten weten dat ze haar muziekcarrière op een laag pitje zet om zich wat meer op haar acteerwerk te kunnen focussen.

Meerdere castleden 'The White Lotus' naar ziekenhuis

Karen Luiken-10 maart 2025 om 15:58

De opnames van het derde seizoen van ‘The White Lotus’ zijn niet zonder problemen verlopen. Actrice Parker Posey heeft onthuld dat meerdere castleden naar het ziekenhuis moesten toen de serie werd opgenomen in Thailand.

De reden daarvan? Volgens Parker, die Victoria Ratliff speelt in het derde seizoen, had het allemaal te maken met diarree. Ze vertelt dat verschillende acteurs hun luxe hotel moesten verlaten om zich te laten behandelen.

“Er was een stukje vis waardoor ik en Sam Nivola, die mijn jongst zoon speelt, afwisselend diarree en constipatie hadden, en waardoor we een paar weken enkel droge rijst en pasta konden eten”, aldus de actrice tegen The Times.

Of dat vervelend was? Natuurlijk, maar Parker zag er ook de positieve kanten van in. “De Thaise ziekenhuizen waren zo fijn. Je kon er alles doen. Je kon botox en medicijnen krijgen zonder dat je daarvoor in de rij hoefde te staan.”

Ontdek meer