Fysieke en psychologische tests, slaapgebrek en honger. Laura Tesoro en Francisco Schuster gaan zich eraan wagen. De twee doen mee aan ‘Special Forces: Wie Durft Wint’, een gloednieuw programma van VTM.
Laura Tesoro en Francisco Schuster doen mee aan 'Special Forces'
‘Special Forces’ kent al versies in onder andere Amerika, Australië, Finland, Zweden en Nederland, en komt nu ook eindelijk naar Vlaanderen. In het programma moeten deelnemers allerlei moeilijke opdrachten doorstaan die samen de zwaarste training ter wereld vormen.
“Ik weet dat ik de mindset heb om ver te geraken”, zegt Laura. “Ik weet alleen niet of ik de kracht heb om het te doen, dus ik ben echt gewoon heel benieuwd naar hoe ik dit grensverleggend avontuur ga beleven en hoe ver ik ga geraken. Maar ik heb té hard getraind om al na één dag naar huis te gaan.”
En ook Fransisco is er klaar voor. “Als ik het gevoel heb dat het echt niet of niet meer lukt, ga ik toch altijd een weg vinden om nog door te blijven gaan, bijvoorbeeld door mij op te trekken aan de anderen of contact te leggen met mensen die mij erdoor kunnen sleuren. Opgeven vind ik moeilijk, ik ben iemand die altijd verder wil blijven gaan.”
De twee voegen zich bij de al eerder aangekondigde deelnemers Koen Wauters, Ann Wauters en Georges-Louis Bouchez. ‘Special Forces’ gaat binnenkort van start.
Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam
Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.
De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.
‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.
Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.
Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.
De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.
Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept